Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Pa taj zadnji ti je sa servera u Londonu moj Ghost,lol.Mora biti lose :D
    A za ta prva dva se lupi nogom u dupe :D
    Meni je sve normalno.
     
  2. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Kisaaa padaaaa...... ajjjjj kisaaaa paaadaaaa......a Eloba nemaaaa a Eloba nemaaaaa jojojjjjj..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Jaoo znate sta mi nije jasno , na ovim testovima prikazuje da je brzina extra ali ja nemogu otvoriti nista evo HB sam otvaro jedno 7 min a da ne pricam o drugim stranicama, i sad kad bi ih nazvao covjek sta da im kaze, nepreostaje mi jos da uputim dovu Allahu dz.s. da pomogne i da me odrzi u saburu dok nisam otisao gore i pobaco ih sa 20 kata :D , znam da oni ovo citaju, samo se salim :D al stvarno nemam vise zivaca.
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Jesi pokusao isprazniti cache? Kod mene je malo sporije nego sto bi trebalo, ali to je uobicajno za vikend. Nista kriticno.
     
  4. awar

    awar Novi član

    Re: ELOB - oficijelni thread

    512/128 užas
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Evo i mene je stiglo. Konekcija cijeli dan ocajna.
     
  6. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Eh, to ti je najjače oružje koje možeš upotrijebiti za ostvarenje svojih ciljeva(ako su pozitivni), a nisam siguran dal to spada i u internet...ipak ima i na njemu svasta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Kod mene čudno, surf mi odavno nije bolji bio nego evo u ovom momentu, ali mislim da je to samo privremeno (omaklo im se).

    Primjetio sam doduše da su mi torrenti usporili u zadnjih 4-5 dana. Prosjek do 55 Kb, a rijetkost je da se popne do 80Kb. Upload mi je redovno na 15 Kb.

    Mislim da je ovo smišljena pressing taktika da i od postojećeg broja korisnika koji je smiješan odustane "dobrovoljno" pola, ovih 50% će zadržati i dići cijene, hehe da namire rest. Mada pošteno govoreći, do sada su bili korektni. Ne znam što im treba da nas ukidaju ako funkcioniše koliko-toliko sa ovim kapacitetima i ovim brojem korisnika.
     
  8. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Ja sam ogorcen zadnjih 10 do 15 dana ping je katastrofa ide 4 pa 800 , DL ide isto na jedno 50 kb/s (a paket Game ) neznam sta im je , nisam igrao BF ima 20 dana :evil: evo cekam svaki dan kace pokucati za ADSL ponovo na vrata a sa ovima neznam ako nastave ovako jos koji dan ( bez da nas obavjeste ako imaju ikakve radove ) preci cu na manji paket bezze mi placati Game a koristiti PLUS paket. I krivo moje pravo sto nikad ne obavjeste nas da ima nekih smetnji da nesto rade ili tako slicno :evil: :evil: BOZE DRAGI KACE DOCI STRANCI DA RASTJERAJU OVE SELJAKE..... umene Rodjak u Australiji placa 30 evrica za 2MB po sec limit 150 giga mjesecno i cojek se ibreti kako to nema kod nas :smt003 ... odo sad nemogu vise pisati nasikiro sam se evo sav grrrr
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Bitno je da su oni platili za novi dizajn web-stranice..hehe..to je prioritet...a korisnici...doci ce i na njih red...valjda..aBd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    PS. Kakva austrija, u njemačkoj MOJ rodjo, ima telefon(9sati mjesečno besplatan razgovor sa cijelim svijetom), internet(1Mbit, FLAT-RATE), tv(ono..ko kablovska ali sa opcijom da ti je, npr. LCD priključen na nekakav resiver koji je povezan sa internetom i mozes ici na online videoteku i gledat filmove, sve iz secije sa daljinskim upravljacem i nesto love na narucenom kontu kod izdavaca), i to sve u paketu za nevjerovatnih 30-40Eur(mozda malo vishe, ali opet djaba)...al sve ZAJEDNO!!! :cry: :cry: :cry:
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Da i ja pristanem na našu muku... također rođak ali ovaj put u Francuskoj kablovski operater koju mu pruža uslugu internet flat brzinu mi je rekao ali mi zvuči nevjerovatno ...100+kanala besplatni pozivi prema fiksnoj telefoniji unutar Francuske + besplatni pozivi prema 40+ država uključujući i našu lijepu BiH i to sve za 33 €. Haloooooooo!!! gdije je njihov standar a gdje naš i onda ti kažu "mi nudimo najjeftinije usluge u regionu" najjeftinije i jesu ako se to čita kao kvalitet.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Jel' to i u Francuskoj i Njemackoj ima elob ili vi samo spamate?
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Desava li se ista sa ELOB-om, izgleda smo svi zadovoljni. Meni opet malo, malo pa pukne konekcija, iako torrenti uredno idu, ali surfanje ne.

    Neki dan me greskom iskljucili kada su prikljucivali nekog drugog frajera. Ja se ziv satr'o, sve instalacije pocupo i ponovo postavio kroz 3 zida sa novim filterom i dzekovima i na kraju u 22h dodje lik i kaze eto zahebali se mi, od koga ste vi ono kupili ovaj stan.

    Za internet su pokusali da mi uvale varijantu crknutog modema, ali je modem iznajmljen pa reko dodjite fino i zamjente ga :)
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Kod mene standardno, petak i subota navecer malo uspori. Ostalo ide ok.
     
  14. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Jedne nedelje je riknula konekcija na otoci,citav dan je bilo tako.
    Oni ne rade nedeljom(satro sam se pozivajuci im broj),ali su dosli to i sredili odmah sutra. Konekcija je malo bolja od tada,imam nesto manji download(na torrentima 80-85) ali zato mi se ping strasno popravio,surfanje ide super.

    Toliko sa otoke :D
     
  15. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Imal ko sa Alipašina Polja da javi kakva mu je konekcija,brzina down., ping i ostalo...hvala unaprijed!!
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Ja sam, i brzina je dobra. Ping los.
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Evo vec dva dana me ping smori.Nikada nije bio ovako los.
    Strasno se sporo stranice otvaraju :x
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Meni danas citav dan kenja net a i TV. Mozda ovaj grad sto je danas padao nesta im poremetio :D
     
  19. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Re: ELOB - oficijelni thread

    I ja imam problema na RapidShareu nemogu nista da skidam radi konekcije , surfanje je uzasno ja ih zvao kazu kod njih je sve OK ,lol do nas je ......
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    I kod mene ok. Bilo jedan dan malo usporilo. Sad je ok.