HWB download zona

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Oct 5, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    hehe, rade na nekom novom prostoru sa serverima pa ce to biti rijeseno u narednom periodu.
     
  2. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Sta je sa iTunes, Safari, QT i ostalim free Apple aplikacijama (ala Demo verz. iWork-a i sl)? Nije da su preteski za skinuti i sa neta, ali svaka mega za zone je korisna, pogotovo ako vec stavljate i mnogo lakshe stvari tipa VLC i sl :smt006

    A nebi ni skodio globalni soft update koji je free takodje :mrgreen:
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima li sta od ovog? :D

    Izasli Catalysti 8.3, ja jos uvijek na 7.12, postedi me tih 44MB prometa, pliz. :D Obicno mijenjam drivere tek svakih nekoliko mjeseci, dakle sad je vrijeme. :D
     
  4. frischling

    frischling Novi član

    S obzirom da su ukinuli ftp://ftp.bih.net.ba, sad glasam za prijedlog da se na download sekciju HWB stave Linux distribucije sa redovnim updateom.
    Ne znam koji im je djavo bio da ukinu i ono malo sto se moglo skidati i to open source, samo se nadam da nece i HWB ukinuti :) Tad bi ova freezona u potpunosti izgubila svoj smisao.

    Dakle, molba ako mogu Linux distro (ipak je to povelik zalogaj za skidat preko neta).

    Unaprijed hvala!
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Mislim da "ukidanje" FTP servera nije konacno te da ne radi radi eventualne promjene samog servera, odnosno diskova. Provjerit cu pa javim. Mi za Linux distribucije na ovom serveru definitivno nemamo prostora.
     
  6. frischling

    frischling Novi član

    Dobro, hvala na informaciji.
    U svakom slucaju, ako ga budu ukinuli, moze li barem mirror?
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. frischling

    frischling Novi član

    hvala velika
     
  9. neflite

    neflite Novi član

    hoce li biti ta finalna verzija service pack 3 ili da cekam automatic update verziju u julu preko freezone?
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Microsoft pravi probleme kada se hostaju njihovi SP-ovi, patchevi i sl. pa je preporuka download sa MS servera.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Izvrsili smo update download baze, tu i tamo se pojavilo i nesto novije, no i dalje nema bolje solucije za one koji povlace iz fz ili jednostavno zele da sa jednog mjesta preuzmu najkorisnije alate :)
     
  12. aedin

    aedin Novi član

    jel mozes da provjeris dal radi download za SpeedFan posto ja nemogu nikako da ga skinem pa ako ti nije problem da popravis a treba mi pa eto ako ti nije tesko....hvala unaprijed
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Bio je pogresan link unijet, no sada je popravljeno. Hvala!

    http://www.hardwarebase.net/download_sk ... load_id=10
     
  14. aedin

    aedin Novi član

    skinuto.......hvala najljepse!!!!!!!
    i onako da te pitam dal ima prostora da se stavi total commander? mislim koristi se puno pa eto....
     
  15. JasonH

    JasonH Aktivista

    citao sam prosle postove
    sto se tice linuxa ..
    Jel ima i odakle sa free zone da se skine nesto linux ? koja god distribucija
    ubuntu
    ili neka druga

    hvala :wink:
     
  16. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  17. aedin

    aedin Novi član

    Ne radi download za SpyBot-Search & Destroy Tools 1.52.....jel moze da se to nekako popravi????
     
  18. Esh

    Esh HWB

    popravljeno
     
  19. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Šta mislite o dodavanju:
    Unlocker-a 1.8.7
    Universal Extractor
    SysInternals Pack

    I interesuje me što je tolika halabuka oko Winampa kada koristim QCD/QMP već 5 godina i nekako najbolje "sjeda". Brži je od Winampa, i spasio mi je živaca od petljanja po gomili foldera s muzikom običnom mogućnošću drag-dropa direktno iz playliste u bilo koji folder na disku.
     
  20. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Dali bi se mogao naci PhysX driver za nVidi-ine graficke kartice?