HWB download zona

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Oct 5, 2005.

  1. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Ima li ista od ovoga? Bar odgovor?
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Izgubio se 3DMark 2006, nebi bilo lose da ponovo stavite.
    Također i 3D vantage nebi skodio.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    mislim da su ljudi dovoljno bili jasni,nema dovoljno prostora na serveru.jedno 10 puta je neko trazio 3Dmark 06 i uvijek isti odgovor ;)
     
  4. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Dobro, al su bar driveri 30-40 mega. Ako je to puno, nek onda pobrisu starije drivere, koji isto toliko zauzimaju.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Od drivera stavljamo samo neophodne stvari, ostalo ce biti vraceno kad se preselimo na novi server.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nazalost, svi znamo kako je bihnet brz u tim poslovima. :lol:
     
  7. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Stavite nove drajvere za grafičke od Nvidie 178.13 izašli 25 septembra i podržavaju grafe sve od 6 serije Geforce kartica.
    A ionako nije bilo vijesti da su izašli novi drajveri.
    mislim da zapostavljate Nvidijine drajvere jer više ima od Atija mislim da trebate staviti ove za download jer ovi vaši su 175.16 ja mislim i oni su stari oko 4 ili više mjeseci. :!: :!: :!: :!: :!:
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Bila je vijest o beta verziji istih drivera i sudeci prema onome sto pokazuju rezultati i iskustvo, promjena u odnosu na beta verziju nije bas i bilo. Uglavnom, stavit cemo nove drivere za dan-dva.
     
  9. Esh

    Esh HWB

  10. Moncho

    Moncho Komšija

    Samo da javim da ovi driveri dobrih 500 ppd skidaju. Ja se vracam na stare :)
     
  11. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Eh dobro konačno Nvidijini driveri.
     
  12. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Imam problem sa drajverima dok se skidaju sa firefoxom mi skine 26 mb i neće dalje a sa safarijem 76 mb i ja pokrenem instalaciju nece jer je instalacija nedovršena a drajveri su veličine 86 mb šta neće?
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Koristi Flashget (ili slicno) jer ima mogucnost nastavka download procesa. Koristi i Edit za poruke.
     
  14. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Evo sad je dobro koristio sam Operu i skinuo sam ih. :)
     
  15. aedin

    aedin Novi član

    download GomPlayera ne radi....moze li se to popraviti?
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Neki dan sam i ja probao skinut cdburnerxp, takodje nije radio.. :roll:
     
  17. sumeir

    sumeir Komšija

    Pozdrav ne znam u čemu je problem ali kad se konektujem preko "free zone" nemogu da skidam veće fajlove u HWB download zoni tj skine možda 15tak MB i prekine se download , dok kad sam konektovan "normalno" skine bez problema u čemu može biti problem,koristim FF3.
    Hvala i pozdrav.
     
  18. ReNNo

    ReNNo Overclocker

     
  19. sumeir

    sumeir Komšija

    Dobro vidio sma ja ovaj odgovor nego me interesuje kako mogu "skinuti" file kad nisam na free zoni a ne može kad sam konektovan preko free zone.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Pa ocito je da postoji taj problem koji se rjesava koristenjem download managera kao sto je Flashget :)