HWB download zona

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Oct 5, 2005.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

    Nisam se možda izrazio kako treba znači kazao sam "kako mogu "skinuti" file kad nisam na free zoni a ne može kad sam konektovan preko free zone". Ovo je bilo više pitanje čuđenja tj razlog zbog kojeg se download prekida kad se na free zoni dok se ne prekida na "normalnoj" konekciji. Ali helenejse "get" Flashget & zip up :!:
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Shvatili smo te i upoznati smo s tim problemom za koji ne znam uzrok, ali znamo rjesenje :)
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Zahvalan na odgovoru znači ko što bi rek'o komandir Mugdim misteriiii :smt003
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Enise mozel Catalist 8,10 na download?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Stavit cemo.
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Moželi Internet Explorer 8 beta 2.
     
  8. Loki

    Loki Komšija

    Kako bi ja zatvorio download zonu elegantno.
     
  9. Devil Hunter

    Devil Hunter Aktivista

    Što bi je zatvorio kada preko freezone možeš da skidaš bez obračunavanja šta tu ima loše.
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ima bezobraznog svijeta, eto sto.
     
  11. Code-R

    Code-R Aktivista

    Stavite Aimp2 na dz: alternative winampu, a ima jos mnogo alata i opcija i equilazer sa vise kanala. Cudo ruske domisljatosti :p .
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    dload sekcija nije napravljena da ti s nje skines sve sto ima,dok si u freezoni -.-'
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni je shega kad neko trazi program od 2MB da stave na ovdje da skine sa freezone. pa jebo ga nemoj otvoriti 2 puta neki portal i ustedjet ces ta dva MB :D
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    fazon je da kazes komsinici kako je to sa freezone skinuto,ma sta to znacilo :|
     
  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Da quotam prvi post, da bi bilo jasnije za sta sluzi download zona:

    Dakle, download zona nije napravljena da bi se sherovala piraterija. Nije napravljena ni da frizonashi ne moraju izaci na internet. Svrha d-load zone je da se na jednom mjestu nadje popularan softver koji koristi vecina, ukljucujuci drivere, codece i playere, browsere te generalno osnovne programe koje vecina koristi po defaultu. Dakle, vratite se jos jednom na podebljani dio.

    Naredni post koji ne bude:
    -prijedlog za program koji bi se trebao naci u dload sekciji
    -eventualno skretanje paznje na noviju verziju od one koja se vec nalazi na serveru
    će biti povod za takvu eSAMARCINU autoru posta, da ce iz tastature osjetiti force feedback.
     
  16. aedin

    aedin Novi član

  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  18. mrAnderson

    mrAnderson Novi član

    Evo jedan programcic koji ce osvojiti srca mnogih kako funkcionalnoscu tako i dizajnom, radi se o program za odrzavanje PC u formi naravno džaba Advanced SystemCare Free v3

    [​IMG]

    [​IMG]

    Uklanjanje spyware-a
    REGISTRY FIX
    Napredna pretraga podataka
    Ciscenje
    Osvjezavanje drajvera
    Smart defragmentator
    Optimizacija sistema...................... :smt007
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. JasonH

    JasonH Aktivista

    Možda je i do mene ali..
    nemogu raspakovati , taj error mi izbaci..
    File is corupted.