Age of Conan - Hyborian Adventures

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 24, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pa 'prvi utisci' su fantasticni. Igra je bezobrazno bugovita i nestabila pa zadnjih 2h radim na "osposlobvljanju" iste na mojoj konfiguraciji. Toliko o zabavi.
     
  2. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Evo dobih i spellweaving..

    [​IMG]
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Hehe, cool. Rijesio sam i ove tehnicke probleme s igrom tako sto vise ne igram u full screen, posto je ocito neki problem na relaciji Vista-Nv driveri-igra.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Sta ocekivati od online 25gb igre?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Sto si hejter?:D
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Jebo igru koju bug daily hajpa. Jos samo cekam da je Teodor Limit Valovic bencha na SSD diskovima.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Sreca pa uvazavam misljenje o stvarima koje nisi probao :)
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Pa Cavalli kaze za Madonnu da je kucka, a nije spavao sa njom.
     
  9. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    I kako je igrat tu igru u prozoru?
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Na 22'' super.
     
  11. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Hehe, tu si sigurno upravu. Ja kad igram Trackmaniu na 19" LCD monitoru u prozoru teze mi je nego fullscreen, a i nije mi toliki uzitak igrati u prozoru nego u fullscreen-u.

    Ali Enise kako mozes 15 eura mjesecno placat za bugovitu i nestabilnu igru? Zar je tako dobra?
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    to nije veliko ulaganje da bi se bilo u zizi interesovanja i iskusile nove stvari iz prve ruke.... vidi kakav on samo image sebi sada stvara sa time ovdje ;)
     
  13. ming

    ming Veteran foruma


    Evo me kao glasnogovornik Enisa. Dobije uz igru prvi mjesec free, ako mu se ne svidi ne koristi dalje.
     
  14. exwizzard

    exwizzard Komšija

    I koju si klasu odabrao , server itd.. ? I ako negdje zapnes slobodno pitaj jer sam proso' vecinu igre..
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Server je PvE/Bori, klasa Demongolist. Nisam nesto pretjerano zadovoljan, dijelom zbog ovih tehnickih problema, a ni igra mi nesto nije "sjela" na prvu.
     
  16. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Zar nije platio igru?
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Pa platio je, ako mu ne bude odgovarala ne placa dalje. Ne znam sta tu treba obasnjavati.
     
  18. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Aha OK, ali sam mislio je li platio 50 km ili koliko god kad je kupio igricu. Ali ne treba vise objasnjavat :D
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Daj nemoj upotrebljavat taj termin "igrica". Platio sam igru 40eura, dobijes 1 mjesec igranja bez placanje pretplate, poslijes nastavljas dalje i placas, ili odustajes.
     
  20. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Dobro onda ce odsad biti "igra" :D. Sve mi je jasno ne treba mi vise objasnjavati.