RapidShare Account

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by hitman, Jun 7, 2008.

  1. hitman

    hitman Aktivista

    Ima li kod nas ovlastenih reselera? Ako nema, im ali neki drugi pozdan nacin da se taj account kupi ( PayPal, ne radi sa BiH bankama :( ). Ako ste imali iskustva u vezi ovoga, molim vas napisite ih.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Paypal ne radi sa nasim bankama? De malo bolje provjeri.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Pa treba ti kreditna kartica na osnovu koje otvoris PayPal account. Siguran sam da ako vec nemas karticu da mozes zamoliti nekog prijatelja za tih 10-20 eura da ti uplati preko PayPala.
     
  4. hitman

    hitman Aktivista

    Ne radim, nemam nikakvih kartica itd, mogu li oticu u nasu banku i preko uplatnice uplatiti na paypal, koliko znam ne mogu, moze sa karticama. Znaci moram traziti nekog ko ima te kartice, nije problem valjda cu naci nekog. Moze delete posta.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Ne treba ti nikakav posao za visa electron karticu. Samo ti trebaju pare :lol:
     
  6. hitman

    hitman Aktivista

    OK, hvala, to je dobra vijest.
     
  7. GW

    GW Moderator

    Da. Svako sa malo keša može imati visu electron ili maestro.
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Otvori sebi racun u nekoj banci na primjer u Raiffeisenu, zatrazi izradu Vise Electron, kad je dobijes otidji na net na http://www.paypal.com, tamo registrujes svoju visu, oni ti nakon 2-3 dana posalju konfirmaciju i to je to. Niko ti ne treba.
     
  9. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    I uplati nesto para jer ti nece prihvatiti debitnu karticu ako na njoj nemas para....
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Da i jos jedna napomena, ako kupujes nesto u $ ili eurima, gledaj kursnu listu te banke i zbog konverzije uvijek imaj 5-10 km vise od onoga sto zelis da kupis.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ne treba ti lova na kartici za aktiviranje paypala.
     
  12. hitman

    hitman Aktivista

    Svaka cast, sve fino objasnjeno, hvala jos jednom.
     
  13. igor.g

    igor.g Komšija

    imam ja maesto cc u NLB banci, znaci moglo bi se i preko nje na netu vrsiti kupovina
     
  14. Nani

    Nani Komšija

    Zavisi kako s kojim sajtom, najpametnije bi ti bila Visa Electron+pay pal.
     
  15. JasonH

    JasonH Aktivista

    Da vas pitam znaci ako neradis i neprimas platu preko banke mozes imati karticu ?
    Kolko se placa ta kartica da se dobije ?
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    Mozes.
    Nista.
     
  17. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Da, moze debitna kartica.
    Kreditna ni pod razno.
     
  18. zilo

    zilo Komšija

    Sve su ti odgovorili, ali nisu da se placa 5 KM. To ce ti skinuti kada prvi put stavis nesto love na karticu.
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Nisam siguran da Maestro prolazi. Ako ima CVV/CVC kod onda moze.
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne, Maestro ne može (zapravo može, ali samo za određene zemlje kao za Veliku Britaniju).