NBA 2K9 for PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Sep 29, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako sutas sa gljivama :mrgreen:
     
  2. Dexx

    Dexx Aktivista

    U postavkama kontrolera stavis za napad shot stick koordinate
     
  3. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ove kontrole su totalno sfuserili, al nekako sam nastimao, mada je lose i dalje, i samo jos nesto, nastimao sam ove shot stick na desnu gljivu gamepada, al u koju god stranu da "uprem" sut je identican onome na regularnu tipku za sut, a procitah gore da neko govori da bi to trebali biti razliciti sutevi sve... I jos, ovaj replay je debilan do bola, i btw jel se vama cini da je u menijima mis totalno beskoristan :?
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Dosli gosti veceras, sjedim ja sa rodjakom i igram 2K9, udje mu otac, sjede kraj nas, i sjedi on jedno desetak minuta. Vidim ja cudno poce gledat meni u gamepad pa u plazmu, pa opet gamepad i kaze:"a to ti igras, jebo li te, ja kontam gledate tekmu" :smt005
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    dobro i ja sam se napatio u pocetku s kontrolama i menijima i replayem, al mislim da nisu lose nego da mi nismo svikli na to .. posto sam odranije sviko na nba live ja bi sad refleksno htio tako da i ovdje kontrolisem igrace na taj isti nacin al ne moze... pa to smeta i zbunjuje, takodjer ne moze se nastelovati kao kontrole u pesu na sto sam naviko, a igro sam pes i na gamepadu i na tastaturi al djaba kad je ova igra malo drukcije zamisljena , kakogod, uvijek kad su kontrole problem to mi mirise na dobru igru koju ne treba obici, nego se samo malo treba obici ;)

    sto se tice desne gljive i kod mene je isti sut kako god potegnem al sam jednom il dvaput uspio drugacije osutat slucajno sad ne znam kako mozda treba desna gljiva u kombinaciji sa necim....takodjer javlja se nekad problem da se lopta ne moze izvesti , nakon primljenog kosa, sto neki kazu da je bug, a ja mislim da nije bug nego oni slucajno pritisnu neku tipku kojom se promijeni nacin kontrole tj. dodavanja
     
  6. Dexx

    Dexx Aktivista

    Evo vam PS3 kontrole, sretno :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    he he da se jos malo javim nakon jos malo uhodavanja igra mi je zaista prefenomenalna...da ne govorim o potencijalnim stvarima koje nisam ni skuzio, ali koje se daju naslutiti a ova desna gljiva za sut je odlicna jos ne kuzim zapravo kako to radi, nego je vise onako po instinktu pomaknem i igrac zacudo uradi sto sam zelio-kao neka produzena ruka glavnog upravljaca.... mozda neka kombinacija ili potezanje ovisno o polozaju igraca ali uglavnom igraci izvode majstorije :)

    ..a onaj navodni 'bug' kad ne mozes izvesti loptu je uzorkovan nehoticnim aktiviranjem coaching menija(direkcijskim tipkama) u toku igre(sto je zapravo fenomenalna stvar)-samo ga treba iskljuciti i lopta se moze izvesti

    @dexx thnx za kontrole sad ih tek vidjeh moracu ih malo prouciti
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    :lol: :lol: :lol:

    p.s. jel ko probao na tastaturi igrati? kakva je situacija s tim?
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ja sam probo na pocetku ali sam prestao jer ih nisam mogao podesiti kao u nba-live.... ma moze se sigurno igrati, ali sigurno da treba dopustiti i jedan period adaptacije sto je sasvim normalno
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    a šta nisi mogao podesiti na tastaturi?
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I ja imam problema sa kontrolama, a borim se sa suceljem pored toga.

    Ono sto mi je u startu problem, nikako da podesim da sam ja prvi igrac, a drugi racunar. I onaj meni oko profila je karanana, konfuznije ne moze.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako ovo mislis? pa isti je princip kao u npr. NBA live ili PESu, samo se prebacis na jednu stranu sa gamepadom npr. i kliknes continue. probaj i na gljivicu i sa d-padom se prebacit u jednu stranu.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mogu za ono sto je prvo ponudjeno, ali za drugo ne. Ne mogu dakle prebacit na drugi, pa njega odabrati. Ako kuzis na sta mislim. :D
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Skapirao sam kako ide. Mada frustrira odbrana, kad moras svaki put birat igraca. Dok to stignem, i dok stignem reagirati, prodje voz. :D
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa *ebemu trunje stevie :lol: ,sto ne koristis EDIT,pa nisi od juce ovdje! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije isto kad postas drugi post 5 minuta kasnije i 5 sati kasnije. Okani se spama.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    @Stevo :D - pa samo kliknes dodavanje i eto ga u sekundi promjenjen igrac :? Danas sam igrao protiv jarana,i on i ja na gamepad, ma igra je bas ludilo al nije ni protiv CPUa lose, cak sta vise
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma dobro, meni je problem sto nikad nisam igrao ovakvo nesto, ali 2K9 je stvarno vrh.
     
  19. Iarwain

    Iarwain Novi član

    Kako ovo dobro izgleda! :smt007

    Graficka mi ne podrzava Shader 3.0. Ima li ikakve sanse da igram ovo?
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ima, kupi noviju graficku. :D

    Nego, opet imam problem, igram quick match, kad ono drugacija pravila - nema izvodjenja lopte nakon pogotka, a i neke druge stvari se razlikuju? Nista nisam dirao, barem ne znam da jesam. :D