NBA 2K9 for PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Sep 29, 2008.

  1. artemis

    artemis Komšija

    Sa tom grafom neces moci.
     
  2. Nyxem

    Nyxem Novi član

    znali ko imali se gdje kupit kakav dodatak za Xbox controler jer imam xbox i 2 controlera ali ulazi ne mogu na pc pa bi mi trebao kao neki usb dodatak za pc
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako mislis na prvi Xbox i njegove kontrolere, onda se javi na PM. Imam to sto ti treba...
     
  4. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jedva da ćeš moći i na 1024x768...
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    koje si modove sve igrao?

    ja sam odigrao nekoliko onih "quick match" i niti jednom mi se to nije desilo...
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    zar ovo još niko nije primjetio? meni se desilo u jednoj tekmi...
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samo quick match sam i igrao.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    reinstal igru i ne cackaj po opcijama :lol:
     
  9. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    uspio sam zakucati :lol: , samo je problem što često neće iz trka da zakuca, nego jedino kad ostane sam pod košem ili ako ostane missmatch s bekom u reketu...

    ali nervira me užasno ovaj game clock bug u prvoj i drugoj četvrtini... dadnem ili primim koš i igrač ide po loptu da je izvede, a vrijeme odbrojava, umjesto da se sat zaustavi dok ne izvedem loptu... isto tako dok gledam replay neke akcije, vrijeme gore ide... užas :twisted: :evil:
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa ti igraj NBA live ako ti se ovo ne svidja, i rjesen problem. Igra je sve samo ne uzas :wink:
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    haveru, zato mi je i vokri jer je igra haos... a to je veliki bug, jer se kosi sa pravilima košarke...
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ah prijatelju zivot je pun takvih situacija gdje je puno toga extra izuzev jedne ili dvije naizgled nebitne stvari , ali koje toliko bodu oci :twisted: , nauci sto prije zazmiriti na jedno oko i ne vidjeti te sitno-krupne smetalice zivot je laksi i bolji :smt006
     
  13. Dexx

    Dexx Aktivista

    Kupi original igru pa neces imati problema, ili obrati se RELOADEDU posto nije napravio release kako treba :p
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    zna li ko gdje se ima u tuzli uzeti xbox controler plus adapter za pc, da se ovo moze sto uspjesnije igrati?
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Pogledaj u Asterixu za ˝dzonstik˝ .
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nastimo sam komande na gamepadu kao na PS3, ali mi alley oop ne uspijeva, znal ko caku?
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    jel ti ne uspijeva kad ga trazis (kad ti je zakljucana kontrola na jednom igracu) ili ne uspijeva nikako?
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne nego neuspijeva nikako. Podesio sam komande kao na PS3 one sa prethodne stranice, ali L2 + X nece.
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    eto baš to ima veze s tim jel orginal ili ne... pravo duhovito...
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ni meni to još nikako nije uspjelo... također ni dvokorak s polaganjem...