BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. [Amar]

    [Amar] Novi član

    Uveo sam ADSL danas.malo malo konekcija mi izbacije(bez ikakve poruke u windovsima)Takoces neznam sta mi je i-connection
    hvala
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Navedi koji ti je modem, mozda ima nesto u vezi njega. Osim toga, navali se na support, nek dodju i testiraju liniju ponovo.
     
  3. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Preskeniraj sve antivirusom.
     
  4. [Amar]

    [Amar] Novi član

    Isti problem mi se javio i kod prijateljice odmah poslije formatiranja.do tada joj je sve bilo.uredu.virusa nemam.a modem je ovaj novi od telecoma Adsl 2.da napomenem da pri pucanju konekcije uopste ne iskace prozor da je konekcija pukla samo se ugasi
     
  5. [Amar]

    [Amar] Novi član

    Problem je rijesen.Imao sam nekoliko virusa koji su mi prekidali konekciju.Virusi su se rasirili preko usb-a.Isti usb je bio prikljucen i prijateljici a bez adekvatne antivirusne zastite vrlo se brzo prosirio po sistemu.Radilo se o nekom crvu i o jos nekoliko nekih generatora
     
  6. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Mala novost , od nove godine bi trebali biti novi paketi ADSL-a.
    Bar mi kolega tako kaze (ima familije koja radi u BHT).
    Kaze ostati ce cijene postojecih paketa iste , a dolaze novi paketi na to.

    I ima li to slucajno sta veze s ovim m Tel ADSL?
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne znam nista o tome, ali ako je tako - super. Da i mi Bihnetovci malo prodisemo :mrgreen:
     
  8. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Pa nisam ni ja bas siguran da budem iskren , al et , bilo bi lijepo (samo kad bi bilo ponuda kao u mTelu :D)
     
  9. sumeir

    sumeir Komšija

    Bilo bi fino kada bi šta ubacili(povećali) pakete ali neam...to su "matematičari" kakvih nema, znaju oni svoju računicu dobro.
     
  10. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ne bih se slozio za matematicare...Vise, "lopovi kakvih nema"
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Novogodisnje zelje su na vrijeme pocele, vazno je da ih ostavite na pravom mjestu :)
     
  12. sumeir

    sumeir Komšija

    I još bolje pa ih ima ko ispuniti :D
     
  13. Bata

    Bata Novi član

    Ja sam cuo da ce se samo poduplati ovaj band za mjesec i to je to...
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Ima li još neko problema sa prikazom stanja? Ja evo već dugo vremena ne mogu da vidim svoje stanje jer mi javi da ''taj'' korisnik ne postoji.

    Pokušavao preko site-a i preko ovog Bihnet komunikatora.
     
  15. sumeir

    sumeir Komšija

    Koristim BIHnet ADSL Report i radi bez problema također i bihnet-ov site radi . Možda je bila neka greška kod njih dok si pregledao.
     
  16. Hansel

    Hansel Komšija

    Taj problem je aktivan već 6-7 dana. Svaki dan pokušavam. Ma hajde, mogu živjeti i bez toga. I ako prekoračim, možda max 1 GB, ne znači puno, ali opet, dobro bi bilo znati.
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nije da nemas BIHnet ADSL report? Ja u zivotu nisam na portalu pogledo promet.
     
  18. Hansel

    Hansel Komšija

    I sa Bihnet ADSL Report-om mi je poruka ista, tj. da uneseni podaci nisu ispravni. Siguran sam da je problem taj sto me ''tamo negdje'' nisu kako treba aktivirali jer sam ovaj account bio iskljucio pa sada ponovo ukljucio. Poslao sam im do sada dva mail-a, ali izgleda da tu nema ništa dok čovjek ne uzme telefon u ruke. :)
     
  19. [Amar]

    [Amar] Novi član

    Da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje.Prije par godina sam bio korisnik ADSL-a i opet sam postao_Oduvijek sam imao problema sa skidanjem programa sa hardwarebase stranice u free zoni.Vec X puta pokusavam skinuti neru 8 trial ali se download samo prekine.Prekid se desava recimo na 100 MB ili 130 MB mada to uopste nije odredeno.Jedino usijevam skinuti manje programe.Pokusao sam i preko firefox-a i IE7 i opet isto.
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Koristi download manager. Imas u HWB Download temi objasnjeno.