F.E.A.R 2 - Project Origin

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Jan 23, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Odigrao demo i povlacim sve kritike koje sam uputio, grafika je strava, pucanje je i dalje nenadye*ivo, meni strasnija od keca :smt007
     
  2. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Jel ko odigrao full igru.....i kakvi su utisci?
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    dosao do 3. chaptera, hmm..sta reci, definitivno nema atmosferu keca a i MNOGO je laksa, igram na medium tezini i do sad me ni jednom nisu koknuli, dok sam u prvom dijelu svako malo ginuo.
     
  4. pa dobro ako nije atmosfericna je li barem krvava kao prvi a vidim da su puce inovativnije....dobro ne kao time shift al za razliku od 1 dijela i obje ekspanzije........
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    krvava jeste, puce i samo napucavanje vuce dosta na CoD4, isti fazon zuma sa crvenom tackom a i padaju brzo & lahko kao na codu..
     
  6. pa dobro pretpostavljam da ce biti ''igriva'' :mrgreen: na najtezem levelu a ako nema onog osjecaja nelagode onda pff :smt006

    how is alma? sad je all grown up curica u ovom dijelu,znaci nish thc-alma druzenje...........

    i najbitnije zbog cega ovi igru treba i spominjati ....KAKAV JE SLOWMOTION???????
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    skini demo pa probaj :p
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    samo me interesuje kako je slowmotion najbitnija stvar u igri :roll:
     
  9. pa u fearu jest slowmotion okosnica.........jer je maximalno monotona sa istim mapama hodnicima neprijateljima....a slowmotion zbog koga i scene borbe i jesu tako dobre je jedino zbog cega fear i vrijedi....

    odigraj cijelu igru bez njeg pa onda reci da nije dejavu igra i da bi je htjeo recimo ponovo preci,a na najtezem levelu je i nemoguce preci bez slwmtn-a.......suvisan komentar zoi......bar za fear!!! al et....

    vedo:pa ne bih da si unistim dojam igre sa demom,pa rekog ko pita ne skita al ocito na hwb nish se ne smije pitati a da ne naleti na noz.........
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    pa necu ti ja sad pisati review igre, rekao sam ti ono najvaznije, opci dojam, a ako te interesuje vise - bujrum skini demo ili pogledaj kakav video review na gamespotu i sl.
     
  11. jeretik

    jeretik Komšija

    Mislim da je svima ocigledno da je FEAR 2 dobar, ja ne znam zasto seid tolko ispipava, nije da ce poletit original uzet.
     
  12. kugla

    kugla Aktivista

    dobar je F.E.A.R 2 samo što ja nisam baš ljubitelj igara koji idu na to da neko dobije srčani udar. :shock:
     
  13. pa ispipavam jer me interesuje....a tu si u pravu....NISAM CASTAN kao ti i ne kupujem originale.....

    @dark slayer pa cega si fan RPG-a.... :) salim se.samo me interesovalo da li mogu ocekivati nesh slicno prvom dijelu i to je to...ccc
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    slicno - mozes, ali ne tako dobro kao kod prvog dijela
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    ne znam jesmo li mi igrali isti FEAR,ali kod mene slowmotion nije bio TOLIKO vazan,koliko ga ti predstavljas.igrati igru radi toga je,u najmanju ruku,cudno :roll: toliko od mene.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Puno losije uradjen slow motion u dvici!
     
  17. eh to me interesuje....

    @ zoi : ne znam sta si ti igrao,FEAR osim pokojeg tripa i jezive muzike nema bas neku kvalitetu,deja vu...mracni monotoni hodnici,sa exhaust lampom i izgaranje u zelji ka atmosfericnim survival hororom....

    NO SVE SE PREVIDI,sa EXTRA JAKIM slowmotionom i scenama akcije.....kad sebi fini usporis i gledas kako zakivas motherf...era za zid sa onom pucom sto ispaljuje po metar duge eksere :smt003 jednostavno igriva je i ponavljam pokoji jeziv krik i slwmtn su okosnica igre,,,,PRIGLUPA I PREDVIDIVA PRICA.....

    sad ne znam kakav je tvoj kriterij????
     
  18. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Po meni, mana F.E.A.R 2 je sto je prelagano pobit neprijatelje....u smislu da ispalis 2-3 metka u lika i on je vec mrtav...bar u prva 2 chaptera koliko sam odigro sinoc....AI i kretanje enemy-a je solidno ....engine je dosta fluidan ...nema JOS ovih kriticnih scena ko u prvom dijelu sto ne znaci da ih nece bit do kraja igre....Slowmotion je uradjen bas onako kako treba bez onih bespotrebnih efekata i jako je bitan kada se igra prekucava na HARD. Na easy i ne treba toliko. Prica je daleko od predvidive ....tako da ne znam sta je drug gore "previdio"...al hajd
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da definitivno je zastitini znak fear-a slow motion i to je u ovoj igri najvaznije! A ne znam samo kome je igra strasna??? :DD
     
  20. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Kome je FEAR strasan nek igra The Sims ....