F.E.A.R 2 - Project Origin

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Jan 23, 2009.

  1. Nani

    Nani Komšija

    http://www.whatisfear.com/

    Evo par slika;
    http://ipicture.ru/Gallery/Viewfull/12032402.html

    Meni stoji na staklu od kacige; domisljato kao Ironman :)
    http://ipicture.ru/Gallery/Viewfull/12032369.html

    Demo 1.76GB!

    Izlazi 13 februara.

    Minimum System Requirements:
    CPU: P4 2.8GHz (3.2GHz Vista)/Athlon 64 3000+ (3200+ Vista)
    GPU: DX9-capable graphics card with 256MB (SM 2.0b). NVidia 6800 or ATI X700.
    RAM: 1GB (1.5GB Vista)
    Hard Drive: 12GB
    OS: Windows XP SP2/Vista SP1
    DirectX: 9.0c
    Sound: DX9.0c compliant
    Optical drive: DVD (boxed only)
    Internet: Broadband


    Recommended System Requirements:
    CPU: Core 2 Duo 2.2GHz processor family/Athlon 64 X2 4400+ (required for MP host)
    GPU: Fully DX9-compliant graphics card with 512MB (SM 3.0). NVidia 8600 GTS or ATI HD 2900 XT.
    Ram: 1.5GB
    Hard Drive: 12GB
    OS: Windows XP SP3/Vista SP1
    DirectX: 9.0c
    Sound: DX9.0c compliant
    Optical drive: DVD (boxed only)
    Internet: Broadband (768kbit/sec upstream required to host 16 players
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ovo blody pravo :shock: :shock:
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    :smt007 kako cemo se naigrat :smt003
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Gledaj snajpera, ma nije to snajper to je AWP od 12mm :D

    Samo su mi ovi Optimum requirementsi malo nerealni kad se sjetim prvog djela, nista ovo bez GTX ili jace crvene furije.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Najs, prpa ce da bude kad se ovo instalira
     
  6. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    jedva cekam.
    hvala na najavama.
     
  7. sale1177

    sale1177 Novi član

    Evo igrao sam demo,igrica je odlicna,a nije previse zahtijevna jer sa 9600 GT ide sve na maximum sa rezolucijom od 1280x1024.
     
  8. Nani

    Nani Komšija

    Ne mozes vjerovat koja optimizacija u odnosu na prvi dio, il koriste isti engine pa smijurija sa danasnjim karticama.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Po screenovima se cini da je isti engine, a i grafika nije nista 'wow'
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Kako nije nista "wow", odlična grafika sto hiljada puta bolja neg u prošlom dijelu
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    jos uvijek fali detalja i texture isprane. Ne kazem da je smece, al nije nista sad da ti pamet stane kad je vidis.
     
  12. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Napokon :) grafika mi nije presudna za FEAR, nek bude gameplay kao u prvom djelu i bice "veselo" :twisted: :smt003... kad se samo sjetim prvog djela... sluske i furaj u mracnoj sobi... freaky :p i extraction point je bio super.
    btw. citam na bench forumu od ljudi koji su probali demo, da dolazi do odredjenog stucanja tokom igranja, vrlo kratko, djelic sekunde... desava se i sa nvidia i ati kartama... nisam licno probao da se uvjerim, ali valjda ce da isprave problem u finalnoj verziji. za gameplay vecina kaze da je extra, jeziva atmosfera nece izostati :twisted: , AI je kazu dosta slican kao u prvom djelu, samo sto su ubacili jos nekih detalja, pa tako znaju sami sebi da prave zaklon, izvrcu stolove ili otvore vrata od auta i tako se zaklone, doduse nije se tu mogli vidjeti puno, jer je demo kratak...
    elem, Alma is back... napokon :twisted: :smt003
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    prije par mjeseci sam presao org FEAR i jedva cekam da dodje i ovaj Project Origin,da se igram u tri jutru sa sluskama :smt004 makar ga morao kod jarana igrat,ako meni ne mogne :mrgreen: jedva cekam demo zaigrat,javim utiske :)
     
  14. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Najjace kad mala iskoci :D
    Kako li su je uradili sad, cant wait :mrgreen:
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ma ona Alma nije normalna :D Sjecam se scene jedne, ono ides nekom ko platformicom i ljestve za dole imaju. I da bi se uhvatio i sisho dole, moras se ono krenut za 180 stepeni. I ti kad se okrenes ona se pojavi tuda gdje si prosho. uh :D
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    je li iko probao ovaj DEMO? kakvi su utisci? ja nasao neke linkove na netu, pa da ne skidam, ako ne valja. mozda su i prazne arhive, posto navodno jos nije izasao. velik je oko 1,8GB.
     
  17. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Raduje me novi nastavak. F.E.A.R je dobra igra, barem što se mene tiče. Još se sjećam igranja demo verzije za originalni F.E.A.R. U računaru bila FX 5200, 2,8 ghz prescot i giga rama. Jedva je to išlo. :mrgreen:
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma


    pa de procitaj komentare drugih poBogu :roll: u prvih par komentara imas odgovore na sva pitanja koja si postavio :|
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sad i ja vidim, a kad sam pisao post, hebena opera mi nije prikazala te postove :twisted: :twisted: :twisted:
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Igra je dosegla gold fazu, u prodaji 10. februara.