F.E.A.R 2 - Project Origin

Discussion in 'Igre i konzole' started by Nani, Jan 23, 2009.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma kod vecine novih igara je tako. Ide prvenstveno za konzole u 16:9 pa nama sta ostane :) Isto je i sa ME.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    sad maksuz pogrenuo igru da vidim taj problem,kad stvarno i jest tako :? nisam prije primjecivao,morali ste vi to spomenuti :x
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Mislim da je meni ME isho ok na 16:10, al na 4:3 kad sam probo na TVu sam vidio to. (al mozda se i ne sjecam dobro pa je bilo i barova na 16:10)

    Hajd to i nekako sto naprave za ove 4:3 rezolucije. Al 16:10 i :9 su pravo slicne, i kad bi nam "pustili" da imamo sve, opet bi igrali onako kako su oni zamislili...
     
  4. Navikne se...
     
  5. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    e imam tu igru i kad je pokrenem pise mi da fali.
    x3Audio1_5.dll
    kako to rijesiti?
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

  7. Directx 9 oc, i kod mene isto izbacivalo
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovo je rijesio novi patch 1.2. Dobije se u meniju igre da se iskljuci wide screen a onda treba dodati u settings.cfg (nalazi se u \My Documents\WBGames\FEAR2\settings.cfg) naredbu "FovY" "70.70000" i sve ok :smt003

    EDIT: ovo 70.70000 vazi za 16:10 monitore, za 4:3 treba experimentisati :)
     
  9. neko

    neko Aktivista

    ako moze neko obrisati ovaj post! :D (bio sam malo brzoplet! ) :)
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

  11. neko

    neko Aktivista

    vedo.. skinuo sam ovaj dll, ali me zanima gdje da ga zalijepim? znam da sam dosadan, ali ne kapiram ovo nikako...
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    pise ti u readme fajlu koji si dobio uz taj dll. Cini mi se da je c/windows/system
     
  13. neko

    neko Aktivista

    heh, evo uradio, pokrene i odmah prijavi gresku, onaj obrazac sa "send" i "do not send to microsoft"...
    pokusacu sad reinstall pa cu vidjeti..

    hvala vedo!
     
  14. Moncho

    Moncho Komšija

    esencijalno je instalirati dx koji dodje uz samu igru. Isto mi se desilo, i nakon sto sam instaliro ponudjeni dx proradilo je.
     
  15. neko

    neko Aktivista

    hehe...ista stvar, samo sto sam ja usput i prekopirao citav sadrzaj sa medija na komp, jer sam imao i problema sa instalacijom...