Street Fighter 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 17, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Vidis da nisu old skul :)
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    to je vrlo jednostavno. citirat cu sa wikipedia.com:

    "M. Bison, known as Vega (ベガ, Bega?) in Japan, is a video game character created by Capcom. First introduced in Street Fighter II: The World Warrior."

    "Vega, known as Balrog (バルログ, Barurogu?) in Japan, is a fictional character from the Street Fighter fighting game series."

    "Balrog, known as Mike Bison (マイク・バイソン, Maiku Baison?, commonly abbreviated as M. Bison) in Japan, is a character from the Street Fighter fighting game series."
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Kako sam vidio biće par novih likova. Ja bih lično ostavio samo one stare, ali opet recimo bez mogućnosti biranja nekih likova koji se pojavljuju kao bossovi na kraju. Baš zbog toga imaju neku posebnu vrijednost kao Vega, Balrog, Sagat i Mr. Bison u SF2.
     
  4. Loki

    Loki Komšija

    Jest' baš je jednostavno. :D

    Uostalom meni je samo bitno da je Chun-Li, Chun Li. 8)
     
  5. Talnay

    Talnay Aktivista

    Od novih likova jedino mi se Seth ne svidja, po meni on ne pripada u SF svijet.
    A ako bude multiplayera preko neta kao sto se prica, to ce bit interesantno.
    Koliko se sjecam, fali neki lik iz SF2, onaj Jamajcanin mislim da se zvao Dee Jay kao i onaj indijanac T.Hawk.
    Trebali su ostavit sve stare likove, i ubacit ove nove.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vjerovatno ces se jos nacekati, posto za PC nema konkretnog datuma izlaska igre. Zna se samo da ce izaci u drugom kvartalu ove godine, a sada da li pocetkom ili krajem ostaje da se vidi.
     
  7. vnm_

    vnm_ Komšija

    seth je rekao bih slican lik kao gill iz sf3. nikako se ne uklapa, ali su ga morali staviti da bi te mogao pocijepati pred kraj. ko je igrao sf3 zna o cemu pricam (resurrection super...wtf???).
     
  8. Esh

    Esh HWB

    [​IMG] [​IMG]

    Igra je od naredne sedmice u prodaji.
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ima na ign-u reca :D
    same pohvale :D jedva je cekam u rukama :D zadje ovako sto sam ocekivao je PES na PS2 :D
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    9.3 joj dadose :smt007
    kad stize za PC? :smt003
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    nisam siguran, ali mislim tamo da je na ljeto
     
  12. Sword_of_Elendia

    Sword_of_Elendia Novi član

    Sad su im nekakve furke da izdaju naslove za PC 4-6 mjeseci nakon sto izadju za konzole (mislim one naslove koji ce bit i na konzolama i na PC-u).....vjerovatno zbog pirata :D:D:D:D
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pirata je vazda bilo i bice, to je samo vadiona kada se ne napravi dobra igra da je ljudi kupuju. Ljudi ce kupiti i hardver i igru, samo da bi zaigrali nesto kvalitetno.
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  15. Esh

    Esh HWB

     
  16. Esh

    Esh HWB

    Stize SF4 i mogu reci da mi je krivo sto nisam uspio da nabavim i verziju sa old skul joystickom :/

    [​IMG]
     
  17. Talnay

    Talnay Aktivista

    Makar si zbavio SF4, javi dojmove ;) Jedva cekam verziju za PC. :smt007
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. Esh

    Esh HWB

    Meni se igra nije pretjerano svidjela, mozda sam par puta igrao po nekih sat vremena i to je to.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    igrao protiv CPU-a ili sa nekim od raje? Doduse, i jesu te fighting igre da se baci po pola sata-sat sa rajom i to je to :roll: