Wolfenstein

Discussion in 'Igre i konzole' started by sgtPepper, Jul 13, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    moglo bi to da ti izdavac ne salje na pazar nekoga jer si probio ugovoreni rok za kompletiranje igre :x
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Kazu da je multiplayer komponenta katastrofalna, a evo kako se reaguje na to:

     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    na metacriticu postoje dvije recenzije,obje 80 ocjena:

    http://www.gamesradar.com/pc/wolfen...2009081814011449481202/g-20080716115441906012

    http://pc.gamespy.com/pc/castle-wolfenstein-untitled-sequel/1015080p1.html


    nego,kako sam procitao u recenziji za x360 verziju,samo tri moda u MP :?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Trenutno dostupne "PC recenzije" su pravo tanke.
    Sto se tice MP-a, otidji na Wolf forum pa ces vidjet pljuvanje u svakom drugom threadu :)
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    nista cudno , bice modova kroz DLC . koji naravno nece biti free ;)
     
  7. corto

    corto Novi član

  8. Esh

    Esh HWB

    Last edited: Feb 11, 2018
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Sa nostalgijom se sjećam vremena kad je multiplayer bio neobavezan dodatak singleplayeru.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Hehe, dobar. Problem je u tome sto se ljudima svidio mp u RTCW pa poslije i kroz ET i mislili da ce i ova igra nastaviti taj trend, a ovdje je mp usputno dodan.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    probao sam igru. mogu samo reci da je nekakav prosjecan FPS. nish extra. ima finih efekata, grafika je isto solidna, gameplay za sad standard. vidjet cemo kako ce biti kad malo prica odmakne.

    EDIT: evo odmakao sam par tabli, i mogu reci da je igra zanimljiva. dobio sam par puskica (MP44), imaju fin zvuk tokom paljbe, i ono sto sam jos primjetio, jeste extra brzo ucitavanje mapa (plafon 5sec), i to me kod igara cesto iritiralo. Veil je fina stvarka. nesto kao kod crysisa maximim strange (ili kako se vec pise). neki kao magicni stit, kojeg moras dopunjavati (na predvidjenim mjestima, kojih ima dosta u mapama), i s njim se brze treci, metci nanose manja ostecenja itd itd... jednostavno budes u jos nekom drugom svjetu, i vidis jos neka bica i predmete iz tog svjeta, ali i sve onog iz kojeg dolazis. graficki jako ljepo dotjerano :)
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni se ne sviđa. Nisam baš ljubitelj, a igra kao igra je solidna.
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. Vedo

    Vedo Moderator

    ovo isto CoD5, zvjezda koja ti sluzi kao kompas, signal upozorenja kad neko baci bombu u tvoju blizinu itd. Nije vala cemu igra
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Moglo bi se reći očekivano. Stvarno se ne sjećam od kada sam odigrao neku igru da sam stvarno potpuno uživao u njoj, Half-Life 2 episode 1 je možda zadnja takva.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    slazem se u potpunosti. HL2 sa nastavcima ima po meni najbolji gameplay. kad krenes igrati, ne mozes stati :D na mene je djelovala isto kao meksicke sapunice na zene :smt005 jedva cekas da vidis sta ce biti u nastavku :D
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    hehe, i djabe 4 strane thread-a :mrgreen:
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    Nemojte se smijat, al meni je to zasad The Godfather 2 :D
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    po tvojim komentarima od ranije covjek bi pomislio da znas sta je kvalitetna igra... :roll:
     
  20. jeretik

    jeretik Komšija

    Meni je bila dobra