Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. sale072

    sale072 Aktivista


    Kupili bi ga i jedni i drugi.. zato jer postoji izbor.. nisu svi serveri pro mod... a oni su ovim potezom uskratili igrače tog izbora.
     
  2. RaP

    RaP Komšija

    Pa jeli to moguce pa napravise super mario od igre nidje veze nema konzole nema lana a ove portove igara sa konzole to bi trebala zakonski zabranit :) a i prjetnjom krajnje bolne smrti svih clanova koji prave novi COD
     
  3. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    nije loš triler,samo im je ono "The DECADE'S most anticipated game." za ROFLa :lol: :lol:
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Eminem ? WTF ?
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa ide super uz gangsta dual wielding i drive-by pucanje :lol:
     
  7. Tenga

    Tenga Aktivista

    Uz to, treba se napalit frat-boy, koji cini vecinu kupaca CoD:MW2-a, za kojeg je ovo "Most anticipated game of the decade". Ne kontam kako se to ne primjeti kroz sve informacije koje dolaze o igri iz IW-a.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Prosjecna ocjena medija za ovu igru ce vjerovatno biti 9, tako da mi izgleda da sve ide po [njihovom] planu :)
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa dobro je,mogao je bit fifti,onda bi bas bilo ovo sto hurma kaze :lol:


    još jedna teorija zavjere? :p
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    9.5 na ign-u :lol: dajem cenera
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    prava konzolaska igra :evil:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=prK-lmQzyDo&feature=sub#movie_player[/youtube]
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Evo jedno konkretno pitanje. Koliko je ljudi koji pljuju igru na proteklih 3-4 stranice napravilo pre-order te se sada osjeca prevarenim?
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    zar moram napraviti preorder da bih se osjecao prevarenim? osjetim se prevarenim zato sto bih igru kupio, a sad ne zelim zna se zasto.... osjetim se prevarenim zato sto bih mozda kupio ovu igru da ovi kreteni nisu izbacili kamaru dobrih stvari, a nijednu dobru stvar nisu ubacili..... hoces reci da se ovako treba zahvaliti igracima koji godinama igraju cod serial, i od kojih ovi zive?
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    Ne bih rekao da se osjecam prevarenim. Razocaran sam.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Pa odgovor je vrlo jednostavan, ne svidja ti se najavljeno, neces kupiti igru.
     
  16. extibo

    extibo Komšija

    Naravno da necu.
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    nema teoretske sanse da kupim ovo :evil:
     
  18. dzeri

    dzeri Aktivista

    Meni nije jasno sto isti likovi po vise puta pisu da je igra sranje i da je nece kupiti? Ako ste brate jednom iznijeli misljenje, argumentovali, nema potrebe da dalje pljujete, posebno o necemu za sto ste se vec opredijeljili da necete kupiti/probati.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja cu je kupiti :D al u internet klubu :smt003 Nikad nijednu FPS igru nisam igrao online pa necu ni ovu tako da mi to uopste ne smeta.Igram SP za svoju dusu i to na recruit.
    Razgledam okolo grafiku i divim se sejderima.
    Gledam u frejmometar,klokam grafu i uzivam u brojkama :lol: .
    Za 10 novembar cu da napravim takav dernek da ce se to pamtiti :D ne osjecam se prevareno to je sigurno :smt003 cerkici mi rodjendan pa ce da se slavi. :wink:
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    haha pa vidio od kolinsa mi,osim gunnera i nukea izgledao kao CoD4.ista igra,druga mapa i puskica promjenjena :D nadat je se dobrom SPu.