Call of Duty: Modern Warfare 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Mar 26, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Buduci da je i za prosli CoD naslov postojao veoma popularan thread, zapocinjem thread za nastavak ove igre pod nazivom, pazi sad, Modern Warfare 2. Igra se ocekuje na PC platformi 10. novembra ove godine.

    Prvi trailer sa GDC-a:



    Vise informacija o igri dostupno je na zvanicnoj web stranici.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Sad ce moan o losoj MP komponenti.
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    Prethodiniku se nema sta prigovoriti ( da ne bude zabune govorim o MW), to sto se meni ne svidja setting igre nije razlog da kazem da je igra losa. Iz ovog filmica se ne moze aposlutno nista vidjeti o samoj igri, tako da cekamo daljne infose o ovoj igri. No sudeci po kecu, 2 , MW ni MW2 nece nas razocarati ipak to je Infinity Ward ne znaju oni napraviti losu CoD igru.
     
  4. kugla

    kugla Aktivista

    Jedva čekam nadam se da će biti dobar kao i prvi dio.Mada triler ne prikazuje gotovo ništa valjda će biti uskoro biti neki novi.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    što ih štancaju :lol:
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    To ti je rec Need for modern warfare2.
     
  7. Samo da ne bude onako kratka.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    CoD se zbog multija igra.
     
  9. Kako ko... Meni SP uvijek zanimljiviji ako je prica zanimljiva. Stalker npr. ima fenomenalnu pricu... A kakva ce ovde biti ostaje da se vidi.
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Igram CoD vec godinama, jos niti jedan SP nisam presao, ne jer nisam mogao nisam niti pokusao.

    Nadati se da samo da zahtjevi nece biti nebeski.. :)

    Inace MW(1) je extra ;)
     
  11. Hansel

    Hansel Komšija

    Ja ''ga'' igram radi SP-a. Ne možeš u multiplayer-u doživjeti onu atmosferu kao u SP-u gdje su dizajneri išli na neke situacije-scene baš sa naglaskom na tu atmosferu odnosno što vjerodostojnije doživljavanje određenog momenta.

    Ovako u multiplayer-u svi trče ko mameni bez nekog smisla i uopšte mi nije neki užitak upucavati nekog malca niti biti upucan od strane tog malca koji me u tom momentu doživljava kao gubitnika, mamu mu. :mrgreen:
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    mislim da se hurma odnosi u svome postu na klansko igranje cod serijala a i ostalih igara. Naravno da nema nekog smisla naganjati se po DM i TDM serverima. No ako vas 10 sjedne na TS pa upalite hurtgen, s druge strane imate jedan od najboljih klanova, zabava tek tu pocinje...
     
  13. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Zanimljivi su mi i single i multi. COD je dobar serijal za napucavanja u oba načina igre.
    Daleko je novembar. :mrgreen:
     
  14. hocu cpt PRICE-a again... :D
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ocu da vrate kundak, da uvedu mochugu (bih mod crowbara) tzv antikamper oruzje.
     
  16. kAcA

    kAcA Aktivista

    Uuu ovo ce biti dobro :D
    COD uvijek prvo zavrsim na SP pa tek poslije MP
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    ma ja samo zadjem, pa ih nozem s ledja :twisted:
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i ja isto :D u cod5 sam prvo postao knife veteran :D
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija


    Ajde dolazite na bihnet server da se sutamo, nije bio server online dvije sedmice, nabacivali 1.3 patch malo duze :evil: , ali eto od neki dan radi :D
    Ja cu biti na serveru sutra od 15h
    Meni je opet svejedno bilo cod4(tdm) ili cod5(tdm) :D
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nisam odavno vidio gluplji teaser :lol: