Rapidshare i download

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Qler, Feb 16, 2010.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Koji program mi preporucujete, osim free download manager-a za skidanje sa radpida. Nervira me kod ovog FDM-a sto kad ima vise linkova moram ubacivati rucno jedan po jedan, ne mogu nikako da udmah ubacim sve linkove i da on skida.
    Znaci, treba mi neki program da ja ubacim, lupam, 10 linkova i da on skida, da se ne zezam sa svakim posebno.

    onaj rapidov download manager ne radi odavno...
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    U FDM ides na file -> import -> import list of urls from clipboard. Tako nekako. Uglavnom samo kopiras 10 linkova odnekle, odes na ovo i to je to :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ili alternativni DL manager, FlashGet. Sve sto je potrebno jeste da se prijavis na RS Premium stranicu preko Internet Explorera (radi cookiea), instaliras FlashGet, izaberes koliko hoces preuzimanja istovremeno i to je to.
     
  4. Sp3x

    Sp3x Aktivista

    a imas i jDownloader, lijep programcic, mnostvo opcija, podrska za premium, automatsko cekanje, ponovno spajanje itd
     
  5. TnT

    TnT Novi član

    jDownloader++
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    nikad ni meni nije OK radio, medjutim ova nova verzija radi ko sahat. Samo u njeg dodas listu linkova, kliknes TAKE LINKS i to je to.
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    potpis. čak i ne treba premium, sam sačeka 15min ili koliko već i nastavlja sa downlaodom sljedećeg fajla.
     
  8. nivla

    nivla Komšija

    ne znam koju si ti verziju free download managera koristio, ali ispravno podesen sa snimljenim passwordom za rapidshare sa opcijom import list of urls from clipboard(file) koristim vise od 1g i radi ko zmaj, stavim 50 linkova i on ih uredno downloaduje
    naravno iskljucene su opcije da mi prikazuje onaj prozor za svaki download
    malo losija alternativa ti je da instaliras wamp i u njemu podesis rapidleech, sa njim mozes skidati sa gotovo svakog od ovih rapidshare-like hosting servisa(cak i kao free user)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    nisam nasao tu opciju import from clipboard. hajde potrazit cu veceras, hvala na pomoci.
     
  10. nivla

    nivla Komšija

    [​IMG]
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Ebg pa objasnio sam mu u prvom postu, zar treba slikovito :D
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    hvala :) jos jednom :)
     
  13. Emx

    Emx Aktivista

    JDownloader, nema dalje.
     
  14. extibo

    extibo Komšija

    I ja ga koristim vec neko vrijeme. Topla preporuka.