Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    68 prekida konekcija u posljednjih 48h... ima dogov hejt mjesta...
     
  2. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Je li iko uspio dobiti onog lika za net da provjeri kakvi nas paketi eventualno ocekuju i kada tacno ?
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    sinoc oko 23:00 nestade signala na modemu i do 5:20 jutros ga nije bilo. A taman kontao osvanut uz BF :(
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Meni se cesto desava da ujutro kada ustanem nema signala, ali se pojavi najkasnije do 11-12h, a bude ok citav dan i noc! Problem i nije neki, ali je prilicno strange, jer je u ostalom konekcija/brzina besprijekorna! :smt002
     
  5. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Sto mi je sinoc bio dobrodosao nestanak neta, radio skoro citavu noc bez ometanja kao da su znali :D A inace net me bas dobro slusa.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    haha, ista stvar :) A inace, radio je jedno 20 dana da nit jednom nije zezao.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    evo već tri dana zaredom puca konekcija. preksinoć oko ponoći, sinoć oko 1 ujutro i evo dva puta mi u zadnjih pola sata pukla konekcija.
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Vjerovatno su radovi u toku. :D
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    misovi pojeli optiku
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Evo bar su najavili da se ovu sedmicu ne pokusavam uopste nakaciti :) Haj valjda ce sta biti od tog poboljsanja. Ovi topici oko pojedinih providera vise mi lice na knjigu zalbi nego na ozbiljnu raspravu. Osim naravno Bitcha, oni su suhi ROFLMAO.
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Pa sta hoces dobili smo vise od 10 novih kanala. :smt003
     
  12. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Od ovih radova ja nista nisam osjetio, barem u ovom periodu sto navedose (01.-04.06), a inace na ovom Alipasinom u posljednje vrijeme konekcija beton, iako sam ocekivao prekide i smetnje, jer je konkurencija iz HS-a pocela roviti po citavom naselju (citaj: iza zgrada, uzduz i poprijeko ulica, trotoara i igralista) i postavljati svoje kablove, pa sam ocekivao da ce "slucajno" presjeci koji ELOB-ov :smt003
    Elem nejse, vidjet cemo jos kako ce to izgledati ako pocnu po zgradama uvoditi! :smt005
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Zar je ono HS, ja pitam lika kaze Logosoft? Taman se ponadao xDSL-u jer meni u principu samo net i treba, TV ne pratim pa mi je ovih + nekoliko kanala na ELOB-u svejedno.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    hmmm, ono sto sam ja vidio, pise im na ledjima i po autima HS...a ako je Logosoft...utoliko bolje! Znaci bit ce uskoro xDSL-a na A.P.-u 8)
    Ali ja cu ipak sacekati jesen, kada su ovi iz ELOB-a najavili "osvjezenje" internet paketa tj. brzina, a ako ne bude barem 3mbps na business paketu, odmah uvest ovaj xDSL Beta paket :smt002
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    eo vec dva dana ne moze se pristupiti sa eloba na hwb i generalno na bihnet hostirane sajtove
    dns radi timeout, najs
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Ista stvar..
     
  17. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Ja mislim da su se elob i bihnet zakacili cim nemozes ni sa bihnet adsl-a na elob.ba. Nesto tu nije uredu.
     
  18. .ba

    .ba Novi član

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Evo konektujem se na net sa faxa kad vidim stranice hw base,bhtelecom i bihnet RADE.Od kuce preko eloba nema sanse da otvorim bilo sta od ovoga
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Je li ih neko zvao po tom pitanju?
     
  20. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB - oficijelni thread

    Meni ove stranice savrseno rade i od kuce :!: