Pohvala za forum

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by niskoo, Jul 22, 2010.

  1. niskoo

    niskoo Novi član

    POzdrav!

    Ako sam pogrijesio mjesto za ovaj post nek moderatori reaguju.
    Samo zelim da kazem da kompletnijeg i profesionalnijeg foruma bar sto se tice nase nam BIH nisam vidio.
    Pozdrav svoj ekipi koja radi na razvoju ovog foruma i samo nek ovako nastavi.
    Jos nisam naisao na forum kao sto je ovaj da ljudi stvarno znaju pomoc (tj da ne bubaju gluposti).
    Novi sam na ovom forumu al stalna raja koja je tu stvarno je vazda tu za pomoci i nek ostane tako.
    Et toliko.....
     
  2. GW

    GW Moderator

    Samo nemoj biti previše ozbiljan, ostavi mjesta za šalu.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Nadam se da ces i ti svojim porukama doprijeniti daljem poboljsanju foruma i sirenju zajednicu kroz poziv prijateljima i kolegama da se uclane, a za nekih 5-6 sedmica dolaze i neke znacajne promjene koje ce vecini, siguran sam, svidjeti :)
     
  4. pac

    pac Komšija

    Bilo je i vrijeme.
     
  5. niskoo

    niskoo Novi član

    Naravno Enise,na ovom forumu za razliku od drugih foruma se da nesto nauciti naravno ako covjeka nesto zanima.
    A vezano za te noovitete,moze li neka naznaka,vidio sam bile su neke nagradne igre.
    To nije lose bilo,kud nisam tad bio registrovan :)
     
  6. Chem

    Chem Komšija

    Bosanska posla :roll:
    Odmah daj nešto da se dobije. Nego ako možeš naći sponzora koji će donirati stvari za organizaciju nagradne igre,mislim da se Enis nebi ljutio :mrgreen:
     
  7. niskoo

    niskoo Novi član

    Dobra ti je ta,nista prepusticu ja to njemu,ipak on je odgovoran zato a ja cu se potruditi da to dobijem :) :)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Sadrzajno prije svega, poslije i neki drugi vidovi promocije :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemoj mi reci da ce ici vBulletin ?
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Razmisljao sam eventualno o migraciji na vB, spominjalo se vise puta na forumu. Najveci problem za eventualnu migraciju predstavlja cinjenica da se sifre ne mogu prenijeti na vB zbog razlicitog hashinga, sto znaci da bi svi morali traziti neku novu sifru pa istu mijenjati itd.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam da se spominjala migracija na VB te iz tog razlog i pitam. Nadam se da se to nece desiti.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Navedi neke argumente, mozda nisam uzeo u obzir neke detalje.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nista. Samo stvar ukusa. Ne volim ga. I ne vidim potrebe za editovanjem postojeceg stanja.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    smatram da forum ovog tipa i tematike bolje funkcionise na vBulletinu ;) a subjektivno nisam ljubitelj vBa.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Kao sto rekoh, da nema ovaj problem sa siframa, vjerovatno bi isli tim smjerom, ovako mislim da ce promjene ici u drugom pravcu ;)
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Ma i nije toliki problem, posalje se password reset mail i to je to :) Mada bi vjerovatno bilo duplih accounta za one koji i nisu ovdje bas cesto :)
    A za ostalo konvertovanje, impex uradi sav posao.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Problem je u situaciji kada postoji znacajan broj ljudi sa e-mail adresama koje nisu aktivne ili za njih nemaju sifre te kada se pusti forum, a nikom ne radi pristup.
     
  18. Reznor

    Reznor Overclocker

    Jedino onda da se istakne obavijest svim korisnicima da je zapocela migracija na novi forum preko foruma ili preko HWB portala.
     
  19. niskoo

    niskoo Novi član

    Ako ce donjeti unaprijedjenju foruma sto da ne,svaki problem koji iskrsne ce se rijesavat kao sto se vjerovatno i do sada rijesavalo.
    Nista haj otvaramo glasanje ko je za ko nije :)