Youtube (JUBITO) fetiš

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Oct 30, 2006.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    pasha dobar :D
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    prejako!
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t9ceetZ00fE&feature=player_embedded[/youtube]
     
  4. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ovu je neki Sarajlija bubno pa je onda odjebao, pa lijeci svoje frustracije na poslu...
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    Pod prvo ovo sam vidio danas na TV odma sam se inzerviro, a drugo postio sam a ona ko striptizeta onde reko sace se pocet skidat pa brzo prebacih xd
     
  7. Encor3

    Encor3 Aktivista

  8. Chem

    Chem Komšija

    koji k...
    Kad pogledam voditelje na novoj TV,njihov profesionalizam,nekako me stid što živim u zemlji gdje puštaju ovakve bogaljke na TV :evil: :evil: :evil:
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Lana i provale no.2
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. tarankula

    tarankula Aktivista

    morete govorit ša oćete,al treba će se izgleda poslje 00.00h skinuti
     
  11. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Nedaj Boze da se jos i skine ova anoreksicna tuka, ne znam kako ovo moze neko staviti na TV covjece, OBN fakat pomjera granice jos od voditeljice s govornom manom koja vodi 80% emisjija :D
    Nije mi namjera da nekog vrijedam, ali nisam se mogao suzdrzati, doslo mi da razbijem monitor od huje :D koji blam, i dokle ide ovo sve :evil:
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    meni je ovo ekstra :mrgreen:
     
  13. tarankula

    tarankula Aktivista

    ahhh sto te mala uzbudila :smt005
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Jedini način da OBN bude i gledan.

    Feđa im vodi od Wimbledona do kuharskih emisija, ona što ne zna izgovoriti L vodi talk show :smt005 WTF ?

    OBN je potpuno sranje od televizije.

    Isto je i sa Hayatom, nula program. Izgleda da ih je ukopala nova zgrada :D
    Najmoćnije mi je ono "Ispuni mi želju". Dođe frajer u neko selo, kuća od četiri sprata i dijete tražilo usisivač.
     
  15. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nemoj tako, djevojka je mlada, lijepa i uspjesna jos je pri tome svestrana jer je sad pocela da snima i reklame na OBN. Dzaba kod nas cim je neko uspjesan ljudi ga ne podnose i zavide mu.

    p.s Ovo ona za sebe govori vjerovatno. :smt003

    Nekad fakat pomislim da se ti hrvati sto drze novu tv a pri tome su i vlasnici obn sprdaju sa nama sa ovakim retaljskim emisijama i kadrom.
     
  16. GW

    GW Moderator

    Nije bitan tu programski sadržaj. Bitno je samo da imaju gledanost, jer onda imaju i pare od reklame. I što više polemišete o tome, više će oni love zgrnuti.
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    u pravu si GW. svaka reklama bila pozitivna ili negativna na kraju krajeva je reklama. obn bih je odavno presto biti relevantan medij. gledao sam ih dok su prenosili seriju a a sada im je program smiješan. lično su mi se zgadili kada nisu odali počast žrtvama srebrenice unazad nekoliko godina dok su sve ostale tv stanice to uradile pa čak i pink. haj nećemo više u off.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Samo da kazem da je glupo komentarisati detalje komercijalnih televizija. Oni rade na tome da pridobiju gledanost, odnosno, spnzore/novac. A stavr je ukusa sta se nekome svidja. Vraga bi oni imali program kakav imaju da ih raja ne gleda.
     
  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    off-topic cjela str
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Maorska haka. Useres se prije nego sto tekma pocne.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017