FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    moram malo još da nahvalim fifu zaista sjajno igra..nekako realno do daske...mnogo mi je bolja od pesa...istina 'grafika' na neki nacin mozda i nije, ali gameplay i sve ostalo...da li je mozda razlog tome sto mi je ovo novo iskustvo pa je interesantnije? ne znam, ali igra je vrh...
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Nisam pratio thread, jel ko zbavio i igrao finalnu verziju? Znam da nije oficijelno out, samo bih htio cuti misljenja ako je neko zaigrao mimo redovnog protokola, kakvi su utisci u odnosu na demo.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    pa nije još "izašla" za pc.

    međutim, "izašli" su pes 2011 za ps3 i fifa11 za xbox360.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Ev odigrao 3 tekme full verzije Fife 11 na X360. kad bi mi EA rekao da im napisem 3 stvari koje da poboljsaju za Fifu 12 - ja im ne bi znao reci :) Bez zeze, animacije su savrsenstvo, fizika, lopta, sve za 10. Jedino mislim da je atmosfera na stadionima bila nekako zivlja / ljepsa u World Cup 2010 verziji. I jedna velika mana - nema nase repke (iako je bila u Fifa World Cup-u 2010), razocaranje..

    U poredjenju sa PC verzijom, ovdje zavrsim tekme sa 1-0, 2-1 itd, ono, nekako je mnogo teze prici njihovom golu neg u PC verziji, e sad ne znam jel to do nivoa tezine u PC demo verziji. Al generalno, na X360 animacije su jos fluidnije (i ima se osjecaj da onaj igrac ima 80-90 kg, a ne da je samo hrpa poligona :) ), dodavanje je teze, igra je nesto sporija al ujedno i realnija.
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    pa svi koji su igrali fifu 11 za konzole kažu da je duplo bolja od ove pc verzije.
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    interesantna stvar, koju sam tek danas primjetio, je da mi komentator nije dosadan, i ne fula mnogo, ne znam je li to stoga što mi je fifa novo iskustvo ili su ga solidno napravili?
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    pa fifa je oduvijek imala bolje komentatore od pes-a, to nije ništa čudno, niti novo ;)
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Jel ovo zajebancija il ti to ozbiljno?

    Od 99 fife od kad je ja pratim, komentatori su shega.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Bolji su nego u PES-u da ga jebes...
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Reko si oduvijek.

    Meni niti jedna fifa nije imala boljeg komentatora od PESa. Doduse ovu zadnju nisam instalirao. Mozda se tu nesto promijenilo.

    Mada su i na PESu bili katastrofalni, uvijek sam birao spanski komentar.
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    mrtav ozbiljan. uvijek su mi bolji u fifi bili. a igram je od '98 rtwc.

    pogotovo pes5 i 6 su imali presmiješne komentatore. a dan danas je fifa miljama ispred pesa po komentatorima.
     
  12. tarankula

    tarankula Aktivista

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    probo ija fifu,demo,odlicna,i kad sam upalio pes 10 razlika velika,al trebam jos da probam pes 11 da vidim sa je bolje.

    na pc, se mora imat x360 đoger ako neželiš probleme sa kontrolama,a ako imaš neki fušerski đojstik skini xinput i stavite u igrin folder i onda imate x360 đoger
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Moze li mi neko reci jel bar fifa optimizirana kao pes da sve leti, ili opet ima stekaranja i na najjacim masinama, ala Crysis.
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    kolko se ja razumijem igra ide jako tecno doduse kod mene je malo jaca konfa fenom II x4 945 i 4890
     
  15. Stryker

    Stryker Komšija

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!


    Šteta, a baš me zanimalo da li je uvrštena naša reprezentacija ili čak Premijer liga :).
     
  16. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    cccc, bas steta sto nema repke....
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    oni koji su igrali full verziju fife 11 za pc kažu da je dosta ispolirana u odnosu na demo. što je svakako dobra vijest.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Ev odigrao 2 tekme full verzije ,dobra, cini se i grafika malo ljepsa neg u demo verziji. Ko ima kakvu plazmicu - obavezno na njoj igrati, izgleda tamo jos ljepse :) AI dobar na tezim nivoima.
    Samo nikako mi nije jasno sto izbacise nasu repku, a imaju vec i podatke / modele / glas komentatora za nase Zmajeve (World Cup 2010 verzija). Mozda izbace Bosna DLC naknadno :p

    [​IMG]
     
  19. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Koliko je FIFA modabilna? Jeli moguce da fanovi izbace neki patch sa nasom ligom i reprezentacijom kao sto to bude za PES?

    Odigrah i ja par utakmica i primjetih da malo trza, nije ni malo fluidno kao u demou. Mjerio sam FPS i konstantno je iznad 70.. morat cu malo procackati po opcijama veceras..
     
  20. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: FIFA 11 PC - izašao demo!

    Vedo jesil ti primjetio ovo 'trzanje' kao Encore?