FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Jel iko zna kada izlazi fifa 07, pes6, nba 07, jel izasao demo za fifu 07?
     
  2. FearLess

    FearLess Aktivista

    u oktobru ja mislim
     
  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Tek u oktobru:S, a demo jel izaso??
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    neznam
    Inace izlaze krajem septembra pocetkom oktobra sportske igre
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Izasao je demo
     
  6. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    3125 jesil igrao demo, kako ti se cini?? Gdje si ga nasao na cd/dvd od nekog casopisa(bug,info) :?: :?:
     
  7. 3125

    3125 Komšija

  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Kolko je velik znas li?? ako je puno da ga ne skidam djaba
     
  9. Zombie

    Zombie Aktivista

    Size: 562.44MB
     
  10. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Ima i demo od oko 300MB ako si zainteresovan da potrazim link.Nije losa igra mnogo bolja od FIFE06 fakati vjerovatno ce duze trajati a ako budes igro demo :D nece bas tolko dugo trajati cijela igra :D :D Salu nastranu nije lose dosta toga je poboljsano.Cijela igra mislim da bi trebala izaci krajem ovog a pes-6 krajem sljedeceg mjeseca.
    I da jos kazem pravi se neka nasa mini liga od 3-4 tima i repom za demo fife 07 a za cijelu fifu ce biti cijela liga i repka 99% kao i za pes-6 a za pes-5 vec ima za one koji neznaju :D
     
  11. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Hvala ti, skino sam ovaj od 500 mb, a u cijeloj fifi hocel biti nasa repka, ili nasa liga ili je to samo za demo?! Igra je predobra, vidi se da su mnoge stvari promjenjene kao shoot ili slobodnjaci, a imal demo od pes-a 6 ili od nba 07 :D
     
  12. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Pa bice liga nasa najvjerovatnije posto ja ne pravim to nemogu obacati 100% a ovaj sto pravi reko mi je pokazat kako to ide pa da pomognem :D a za pes-6 ce biti jer cu ja praviti i to cu se potruditi da bude sto prije nakon izlaska igre.A demo nema jos ni za pes-6 ni za nba.
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Sta ce vam nasa liga ?

    Patch za PES5 koji su radili pesoholicari je shit. Nakon instalacije igra stopa i samo vadi zivce, a Zeljo ima bolje ocjene od Reala :mrgreen: .

    Demo FIFA-e 2k7 skidam samo da bi potrosio limit jer mi je ostalo dosta :mrgreen: .
     
  14. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    A ne ovaj patch samo nasa liga cijela i repka sa svim facama navijanjem repke i jos 4 kluba,4 stadiona.........sam ja pravio a to sto su pesoholchari pravili je Balkan liga samo 5 nasih klubova i repka i ja sam ru pravio nase klubove :D
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Fifa, opet.
     
  16. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    A sigurno u toj nasoj ligi nece ni jedan igrac liciti na sebe u stvarnosti?? :):) Meni je fifa uvijek bila bolja od pes, mislim pes ima nesto boljih stvari nego fifa i obrnuti ...
     
  17. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Jel mislis na ocjene ili na face igraca ako mislis na face reprezentativci za pes-5imaju svi svoje face a igrace iz timova nasih bi napravio da imaju odgovorajjuce slike,a za FIFU nevjerujem za nju je teze face napravit
     
  18. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Mislim na face, znam da pes ima bolje likove nego fifa, al bih volio na fifi07 da bar malo lici kao npr. rio ferdinand, on je bas dobro napravio ...
     
  19. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Ma moglo bi se to da ima slika odgovarajucih samo je tesko pravit face za Fifu ja sam jednom probao i nije bilo bas najbolje(oci na mjestu usta.......)a za pes je mnogo lakse a neznam ako bude Fifa tolko dobra :D skontacu kako se i to pravi pa napraviti ali sumnjam da ce biti bolja od pes-6 demo pokazuje da nije lose al fali jos mnogo toga.
     
  20. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Bas to, nije losa ali fali mnogo stvari... al niko nije savrsen :p