FIFA Mega Thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Adi_k, Sep 17, 2006.

Tags:
  1. Ajdin87

Ajdin87 Aktivista

Svaka im cast, super su kosu uradili, inace, kad su cut-scene lupam po gamepadu da ih sto prije ukinem, pogotovo u FUT-u, zaboli me za kosu i akne na licu igraca.

Nikad losiji gsmeplay fife.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

2. selvin

selvin Moderator

Kretnje igraca i trcanje su nerealni kao i prije 20 godina. Samo sto je sad malo smoothly... A grafiku ne mogu poboljsat nista posebno više jer ne igras first person view. U ovim scenama mogu komotno ubaci i prave snimke, isto ti ga dodje, svakako niko ne gleda.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

3. MadbaLL

MadbaLL Komšija

ima li neko od forumaša da bi drugarski posudio origin key za fifu 16 na sat-dva, samo da isprobam kako radi full verzija nakon svih ažuriranja? :)

4. Vedo

Vedo Moderator

Uplatiš € 3.99/mjesec za "EA Play", to ti je bolje.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

5. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Kad nisam kroz prozor skocio :D

Esh and Vedo like this.
  6. Esh

Esh HWB

Ovo me podsjeca na onaj prvi baraz sa Portugalom u Lisabonu.. Dzeko, Muslimovic..

7. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Fifa ko Fifa, nekad ide sve kako treba, nekad neobjasnjive stvari. Ono sto je dobro je sto je sad jako lagano doci do finog tima u FUT. Uradio sam 5 placement matcheva, smjestilo me u div5 i za to sam dobio 44k coinsa. Onda odigram par utakmica i dobijem 20k kao sedmicnu nagradu. Sasvim ok tim za te pare, slijedeci apgrejdi su igraci od 200k+ za marginalno poboljsanje statsa. Takodje, mislim da je svaka utakmica bila 8+ golova tako da definitivno nije dosadno.

8. Ajdin87

Ajdin87 Aktivista

Pa lako je doci do meta gold ekipe, zato je npr Gomez najbolji i uz Varanea najkoristeniji stoper u igri, a ima ocjenu 83, ali zato ima Pace 80+. Na drugoj strani neki stoper ovr 87, koji ima losiji Pace je apsolutno neupotrebljiv.

Iz istog razloga su igraci tipa Saint-Maximin, Adama i Dembele, Martial... nezaustavljivi.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

9. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

A dobro to, pace je uvijek bio glavni i bice.

10. Esh

Esh HWB

1. oktobar.

11. Esh

Esh HWB