Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Vjerovatno za nove korisnike koji nemaju ugovore od ranije.
     
  2. stripiii

    stripiii Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Kako meni rece ako potpisem na 12 mjeseci ne placam prikljucak kad dodju njihovi tehnicari a ako je na neodredjeno vrijeme onda se placa.I rekoh joj na 12 da hocu.

    edit: :shock: :shock:

    [​IMG]
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    meni ista brzina business paketa, nikakvih promjena.
     
  4. stripiii

    stripiii Aktivista

  5. Chem

    Chem Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Iznenađen sam ljubaznošću HD-a Telemach,stvarno svaka čast. I ja sam uzeo 4 Mbita,a više info o ugovorima ćemo skontati kad budemo potpisivali,pa ako nam ne odgovara nećemo ni potpisati.Tako da me ne brine kakav će ugovor biti i sl.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Skroz su fini kada nazoves stvarno za razliku od teh. podrske iz Eloba.
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Da nisi fulio paket. "M" paket je 6 MBit (u internet akciji), a ti si vjerovatno gledao standardni cjenovnik gdje je "M" = 4 MBit. Provjeri to prije nego potpises. Pisalo se o tome vec ovde, a ni meni nije apsolutno jasno sta zele postici time da su u internet akciji navedeni paketi potpuno drugacijih karakteristika od onih u standardnoj novoj ponudi. Razlicinte su brzine i DL-a i UL-a.

    Ja sam se odlucio za "M" paket koji je u akciji 6 MBit-a, a kada akcija istekne, tj. nakon mjesec dana ukoliko se ne odlucis za drugi paket i to im ne javis, automatski ostajes na paketu identicne brzine sto prema standardnoj ponudi znaci "L" paket.
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Ja koliko znam u akciji sa ugovorom nije mjesec dana, procitaj malo bolje jer je bas to naglaseno.
    http://www.elob.ba/pdf/akcija_cjenovnik.pdf
    Ustvari nista nije jasno, mada nevidim nigdje da se spomonje mjesec dana koristenja vece brzine interneta u akcijskoj ponudi, skroz nejasno.
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    I ja sam se prijavio za "M" paket iz akcijske ponude (6 mbps) a koliko sam ih shvatio; imat' cu ovaj paket po cijeni od 35KM tih 12 mjeseci na koje potpisujem ugovor, a 13.mjesec ce me, ako ne javim, prebaciti na "L" paket!
     
  10. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    otkud sad te priče? jesu li ikog od vas kad ste prvi put potpisali ugovor za internet (koji je tad bio na 2.god) zvali poslije tog datuma da vas pitaju jel ostajete na tom paketu ili nešto drugo birate? nisu.

    prema tome, ostaje ti paket koji potpišeš. i bit će taj dok ti ne nazoveš i ne kažeš da želiš jači ili slabiji paket.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ev sad se i ja prijavio, u prvih 15 dana ce gledat da svi stari korisnici predju na nove pakete. Uzeo sam paket "S", sasvim meni dovoljno, placa se za tu brzinu ako poptipisem ugovor na 12 mjeseci + ne placam vise najam modema. A ukoliko ne zelim potpisati ugovor na 12 mjeseci onda ta brzina postaje 2048 a cijena ostaje ista, tj. 22 KM sa uracunatim PDVom. Ljubazna teta kaze da jos ne znaju na koji nacin ce se potpisivat ti ugovori, tj. dal ce ih oni donositi na vrata ili mi moramo do njih skoknut. Pitao sam da li mogu raskinuti ugovor ukoliko bude nestabilna veza / ne bude signala i sl., kaze teta da mogu, samo to moram pismeno obaviti, ne telefonski.
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Tako i ja nesto kontam, samo ja necu morati potpisivati ugovor nego samo telefonom javiti da me prebace sa biznis paketa na novi i to ovaj akcijski (tako mi receno).
     
  13. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

  14. Chem

    Chem Komšija

  15. Tr4nX

    Tr4nX Novi član

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    ovi opsti uslovi je vezano za Telemach

    "Član 13.
    Ovi Uslovi poslovanja objavljuju se na sajtu „Operatera“ dana 01.09.2010. godine, a primjenjuju se počev od 01.10.2010. godine."

    Vezano je i taj ugovor za potpisati bar po njima

    http://www.globalnet.ba/gnet-news/139
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    stipu se ti global neta ovdje, ovo je elob, odnosno elob u telemachu tema. barem još danas ;)
     
  17. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    GlobalNet je telemach ... sad je sve to isti đavo :|
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Oplakah! Najjaci ste :lol:
     
  19. stripiii

    stripiii Aktivista

  20. pac

    pac Komšija

    Re: ELOB / Telemach oficijelni thread

    Dali iko iz globaneta i cablenet-a je imao ili ima sat1 i rtl2 u bilo kojem paketu?