Live for Speed

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2008.

  1. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Cim prikopcas gamepad u komp, windows ti ga automatski prepozna i to je to, ne trebas nikakve dodatne drivere instaliravat niti ti trebaju posebne postavke za lfs, samo promijenis u opcijama da ti je skretanje na analogu. Inace koristim win 7 x86...
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok. Hvala jos jednom. Da vise ne kontam sta sa ovim.

    Samo sam vidio recimo da drugi stimaju analog kao volan.
     
  3. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Pa vjerovatno ima nekih caka da podesavas ali to sve kako kome odgovara. Ja nisam nista dirao samo namjestio da je upravljanje na analogu, a ostalo gas i kocnica na tipkama mada i to mozes na analogu.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma nije toliko bitno. Najvaznije mi je upravljanje. Gledoa sma da stimaju gas i kocnice na desni analog tako da gas vjerovatno nije uvjek puni vec doziran.
     
  5. klima

    klima Aktivista

    Vozdra mala raja
    Dodje mi mail o novitetima pa da proslijedim
    http://www.lfs.net/?page=report_dec2010

    Sprema se nova fizika za gume i odgadja se i pustanje Scriroccoa dok ne budu i gume sredjene :) pa ce to biti vjerovatno sa S3 licencom pusteno. Ne daju ljudi prilike da se pusti bilo sta sto nece valjati, mada bi nekad i mogli malo se zaj. pa pustiti nesto i ranije :) Odkad se ovaj VW S ceka :) no nejse

    hocemol napraviti kakvu prednovogodisnju utrkicu? Nesto veceras, sutra navecer, da bude kako treba? :)
     
  6. becke

    becke Aktivista

    Meni je danas zadnji ispit prije nove godine, pa vjerovatno cu naletiti na neku od tih prednovogodisnjih. :)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima li sta većeras ?
     
  8. klima

    klima Aktivista

    Meni sinoc sijelo bilo pa nisam nista mogao, a veceras ko da gledam opet ce.... hhhh
     
  9. klima

    klima Aktivista

    Imam jedan prijedlog :)

    Ko je voljan da se ganja, da vjezba na Hotlappingu dok ne nagura na solidno vrijeme recimo da je blizu 1:34:xx po krugu ili da je barem na redovnih 1:35:xx sa XFG autom na Blackwood stazi naravno.I onda da ponekad navecer ili vikendom u neko doba pokrenemo server i da se provozamo kako treba.

    Ono nase nije bilo lose samo sto se nisu svi ustelili pa je bilo da neke mozes i za krug stici u par krugova :D

    Ako ima zainteresiranih za ovako sto neka se jave pa da se sta dogovorimo :D

    Ja sam malo odmarao od lfs-a i od svega racunarskog prethodnih sedmica a ovaj vikend sam uletio na neki britanski server na kojem za zivo cudo vlada red mir i dobre utrke.... i to me dojmilo pa dolazim na ovu gore navedenu ideju
     
  10. klima

    klima Aktivista

    Opet ja, pa nije ovo red, il sam ja dosadan il ste se vi ucutili :D ili vjezbate pa da uletite s obrazom :D

    Elem, server je kreiran i obicno je upaljen po cijeli dan (ako mi je draga kuci pa da ostavi racunar ustekan) :D

    Naziv je
    Tuzedo BiH

    Otvoren je za sve igrače i vidljiv na listi servera. OSiguran je Airiom i nema vananastavnih aktivnosti :D (psovanje, vrijedjanje, vozenje mimo staze i bankina se ne pika i kaznjivo je ukoliko ga se namjerno izvodi, zastavice plave zute za ometanje voznje su takodjer aktivne, automatsko izbacivanje sa servera nakon par upozorenja,...i jos mnogo toga a sve da bi se osigurao server od padobranaca koji vole uletiti i slupati nekoga pa otici). Takodjer je aktivno i pracenje vozila, zabranjene su odredjene gume koje nisu prikladne za BL stazu i ovaj nacin utrke, prati se i ubrzanje vozila i maximalna brzina kako ne bi bilo onih koji koriste cheatove itd...

    Aktivna vozila za odabir su XFG i XRG

    I eto, ko bi da vidi nek naleti pa se uvjeri sam :D
     
  11. klima

    klima Aktivista

    PUG 106
    [​IMG]