Live for Speed

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2008.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Samo kad bih znao ko je ko bio :). Sto ne koristite iste nickove kao ovdje na forumu?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    hehe.. ja sam sky..
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    joj i oni drugi su imali slicne nickove, jeste zapetljali :D
     
  4. klima

    klima Aktivista

    Meni je tamo ono registrovano ime od licence pa ga ne mijenjam :) A pise ti na mom bolidu moje ime, uradjen je sav costum :) hehehe
    Zagrijavas li onog xrg-a :)

    upaljen je server, ja cu kasnije uletiti, nesto me glavuca boli, nisam bas za voznje :)
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako cu ti vidjet ime na bolidu kad si obicno 1km ispred mene :D. A ne mislim veceras igrati, premorio me volan, nisam u kondiciji :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Pauza veceras..

    ..nego, da li je neko probao komandu upravljanja prebaciti na analog stick nekod od gamepad-a ? Ne uzimaa mi se volan ali kada bi ovako radilo onda bih i licencu ganjao. Ak oneko ima gamepad da proba.
     
  7. klima

    klima Aktivista

    Ja nisam :)
    Et ja sam upalio jutros server da gori :D

    De da se dogovorimo za neki termin navecer, i dan i vrijeme pa da se pojavimo svi zajedno da odvozimo koju utrku kako treba.
     
  8. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Evo jos jedan novi kolac. Hamopipa nick, nasao sam ovu Tuzedo BiH, svaku krivinu prolazim ali sa okretom od 360 stepeni :)

    Ja ovo prvi put vozim pa me interesuje kako se nastima da vozim na strelice na tastaturi?
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Pogledaj u opcijama "control" ..imas opciju da ukljucis keyboard - stabilised.. a dole ispod imas ostale opcije sebi stimas brzinu okretanja volana, brzinu vracanja volana i ima opcija limit multiplier. To ti je neki limitator dokle ti dozvoljava da okrenes volan.

    Poigraj se sa tim opcijama.. znaci: steer rate, return rate i limit multiplier i podesi kakoa ti odgovara. Ostale ostavi na default.

    Kucaj na netu: "Live For Speed setup" i nadji setupe za XFG. Mogu ti ja poslati koji koristim za pocetak a mozes i sam naci ..pa koji ti odgovara.

    Gorivo spusti na 6-7% jer ti to bude dovoljno za 5 krugova koliko se vozi.

    klima - Ja jucer uletio mozda minut/dva prije 23:00 i server nije radio.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Hoce li biti sta vecreas ? Ja cu vajda uletiti oko 23:00 ...pa eto.
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja sam tu, ko fol stelim se al nema sanse jos ispod 1:45 sa ovim Fiatom da spustim vrijeme. Cime vi vozite ?

    EDIT: Moze sa formulom 1:27.66. Valjal to ista :?:
     
  12. klima

    klima Aktivista

    MA sinoc je master server malo lagao :) mora da je do toga a mozda sam i ja sta gasio, ne znam sad tacno kad sam sta radio :)

    Sad je online, vidim hamo pipa je tamo, uletit cu i ja :)
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Polako pipa.. mi smo dugo vozali tu stazu. Pise tamo koliko imamao krugova na istoj.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Fino se okupili. Nije lose.
     
  15. becke

    becke Aktivista

    Meni je malo frka sa ispitima, 2-3 imam dosta zbijena, pa bi trebao od cetvrtka ponovo na staze. :)
     
  16. klima

    klima Aktivista

    JA veceras pijem, ne mogu voziti :)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Interesuje me ako je analog upravljanje izvodljivo, onda sa kojim gamepad-om jer bih u tom slucaju najvjerovatnije uzimao licencu.

    EDIT: Nasao sam da moze Saitek P2600 Rumble Gamepad. Smao da ga jos "pronadjem".
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    ccc klima, pa znas da ima ljudi koji bi se zakleli da bolje voze kad popiju. Mozda i ti bolje vozis. :D
     
  19. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Koristim ja analog na logitech dual action, brzo se namjesti i sasvim fino ide...
    BTW vozi li se veceras ?
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Havala kolega. Trebala mi takva informacija a naletio sam na neke postavke na LFS forumu.

    Samo mi jos reci kako sa driverima, odnosno, koji win koristis? Da ne buem imao problema na win7 64.

    Inace, klima kaze pauza. Ja sinoc uletio i nije nikoga bilo i ako je server bio aktivan.