Live for Speed

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    http://www.lfs.net/?page=downloads

    Vozal ko ovo? Inace ko ne zna igra je free download na LFS stranici ali se posebno kupuje licenca (mislim da je sad oko 35€) da budu otkljucana sva auta i sve staze. Bez licence imaju 3 vozila racunajuci i jednu BMW formulu i samo jedna staza za igranje online.

    Ja se navukao ima jedno 2 mjeseca (kao demo igrac). Meni je ekstra igra, planiram mozda da kupim S2 licencu a ako legne licenca morat ce i neki volan.

    Nema se sta zamjeriti osim onih debila noobova sto kidaju zivce i yebu u zdrav mozak. Nadam se da ce ih ovaj patcj Z i vjecni ban malo rastjerati.

    Nego znal neko zasto nema BIH servera? Bio je prije Z patch-a.
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    igrao sam sa nakim likovima par puta .... dobro ali jednostavno bez volana nema smisla igrati.
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sa tastaturom ko na iglama, lakse uzivo voziti :mrgreen:
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Igrao sam ja prije dok je bio BIHNET-ov server.
    Igra je vrlo igriva, baš zarazno.
    Ali kako vidim to jedan period dođe kod nas i ode...dosadi raji.

    Ja igram na joystick i nakon malo štelenja puno je lakše nego sa strelicama ili gamepad-om.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja igram na tastaturi, moje prve utrke su bile katastrofa, tacnije 10 metara nisam mogao preci a da se ne izvrtim. Sad i ako mi je licni 1:15:50 komotno sam rame uz rame sa onima sto voze i po 1:13 ...doduse to je rjetkost vecina vozi 1:14 - 1:15. Zalomi se cesto da budem prvi.

    Nisam siguran ali dosta sam citao da su naj bolji rezultati postignuti sa misem. Ja sam pokusao medjutim nema sanse da se napravi dobar rezultat.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Zasto tastatura ako se nema volana? Mislim da LFS moze i sa misonjom, makar je malo bolja preciznost :)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, vec sam pisoa da su najbolji rezultati pravljeni misonjom. Ali meni naj veci problem jeste sto ne mozes centrirati ravo tockove misom. Uvjek ide ljevo-desno. Ne mozes naci nabrzinu centar kada zatreba.
     
  8. klima

    klima Aktivista

    Ima li zainteresovanih da se ponekad poigra Live For speed? Nekad u vecernjim satima, staza Blackwood (koja moze ici na demo) jer ne vjerujem da svi imaju licencu. Ja mogu kreirati server mozda za maksimalno 8 vozaca, kontam da mi toliko veza valjda moze podnijeti :)

    Ako ima raspolozenih, de da se cujemo pa da dogovorimo kad kad da se pogiramo :)
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajde kada instaliram javim. Nsiam je dizao nakon instalacije sistema a nisma odavno ni igrao.

    Koji ti je rekord i na cemu igras.. keyboard ili volan ? Kako je prije bilo govora, rekordi su najvise padali sa mišem.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako se ustelite javite i meni :)
     
  11. becke

    becke Aktivista

    Igrao nekad davno, cak sam osvojio i neke nagrade na Bihnetovom online turniru za 9. mjesto. :D
    Odlicna i jako zarazna igra. :D

    Ako se budu organizovale neke voznje, svakako javite. :D
     
  12. klima

    klima Aktivista

    MA ja s tastaturom i misem :D
    Krenuo sam tako, pa sam kasnije, tamo nekad 2007. kupio volan, pa igrao dobro vrijeme sa licencom na nekim serverima, trajalo je to neka mozda dobra cetiri mjeseca, i onda mi dodije, prodam volan i nisam od tada ni igrao, te se eto, prije par dana uhvatim kako sam pozelio i probam i opet me povuce, ali sada samo mis i tastatura, sigurnije je :)
    Sto se tice rekorda, ne znam ni ja koji je, na blackwood stazi nesto oko 1:34:xx a rally cini mi se da sam oko 1:11:xx nesto tako, vise nisam siguran majke me...ma nije ni bitno :)

    Dajte da se lakse nekako organizujemo, mozda preko skype ili nesto drugo sto svima odgovara, pa da se uhvatimo lakse online i da zaigramo. Ja sam evo recimo i sad slobodan i horan, pa mogli bi probati. Sad cu ja da probam kreirati i da vidim moze li se ukljuciti pa cu vam izbaciti kako se zove server i koji je pass....

    Edit

    Server se zove: BiHtarijski shoferi
    password je: hwb
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Imas li kakvih setupa za keyboard ? Doduse, licni rekord sam stavio sa setupom za volan (valdja je bio za volan). Ako ne nadjem backup folder morat cu traziti neki setup za pocetak.
     
  14. klima

    klima Aktivista

    Ma imam nekih setupa more, poslat cu ti online u igri...
    Da mi je da otklonim problem hostanja servera...cini mi se da svima koji bi se konektovali javlja poruku da je server expired a nije, jer je sve online...ne znam do cega je
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Nasao sma backup.. ne moras slati.

    Ja se sjecam, kada sam sa kolegom ganjao pa stavljali sifru, nismo mogli vidjeti sobe ako stavi jedan od nas sifru. Sada sam malo uletio i nisa nigdje vidio tvoju sobu. Samo bihnetov park bio aktiviran.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajde neka bude oko 12. Napravit cu ja sobu pod imenom "annnn annnnn".

    Nece biti sifre jer ne znam da li ce te je vidjeti. Dalj cemo se dogovoriti.
     
  17. klima

    klima Aktivista

    mogli smo ga sad probati da znamo da radi...a ja stavim pass jer ne zelim da bude online ostalima vidljiv, nego ono ides na join specific host :)

    Ja kreiram lokalno, idemo buraz i ja preko rutera i sve normala, ali kad na net kreiram ne moze se prikaciti...
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma znam ali nesto sa pass ima problem. Cak mislim ako hoces da se pridruzis prijatelju, kada ukucas njegovo ime, ni tada nije moglo ali treba probati. Zanci nije onaj nick sto mozes uvjek jenjati vec login name.

    EDIT: "annnnn annnnn" pokrenut, necu dugo sam oda vidim ima li nas.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Valjda je dogovor u 12:00/00:00..

    host: NAILS
    pass: hwb


    Ali se moramo dogovoriti sta da vozamo. Ja sam stalno na bmw demo formuli dok klima voza XFG i XRG. Pa eto ko je za neka napise sta voza da vidimo sta dalje.
     
  20. Chem

    Chem Komšija

    Igrao nekad,imam licencu S2. U zadnje vrijeme nikako ne mogu da se nakanim da igram. Kako je scawen probio rok za više od 1,5 godinu,nekako mi djeluje da bi se sve na kraju moglo završiti bezveze.

    Sve u svemu dobra igra,koja se lijepo igra sa mišonjom :mrgreen: ,ali nemaju kapaciteta za nešto više.