Live for Speed

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2008.

  1. klima

    klima Aktivista

    Hajde, veceras cemo onda akobogda u 23h, ako nas bude, a neka nas bude :)

    Ima li nas sa licencama mozda koliko?
     
  2. becke

    becke Aktivista

    Bio sam ja sinoc sa nekim likom, vozili dvije utrke po 5 krugova. :)
    Trebace vremena da povratim formu, ipak nisam igrao dugo vremena. :)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Taj sam.

    Ja sma jos demo.
     
  4. klima

    klima Aktivista

    Hocel biti sta veceras, da znam, da pristavim film gledati ili da sacekam :)
     
  5. becke

    becke Aktivista

    Ne mogu da se konektujem nikako.
    "Connecting to master server" i onda ispadne.
     
  6. klima

    klima Aktivista

    Mislim da cu ja rijesiti problem servera veceras, pa cu i ranije hostati i od sad ce cesce biti on hostan. Bit ce dedicated LFS server za maksimalno 8 igraca. Passworda nece biti, za sad, ukoliko se uvidi da treba pass stavit cemo ga ili cemo otvoriti jedan dva admin usera kako bi mogli ukloniti nezeljene igrace (to su obicno oni sto lupaju sve redom na stazi) :)

    Server ce se zvati Tuzedo BiH
    Staza Blackwood 1
    Auta XFG i XRG
    Broj krugova 5


    Et' toliko za sad :smt003 a veceras cu javiti kada bude online.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    De mi stavi formulu da se malo vozam ako budem nekoga cekao. Jesi li dohakao "server timeout" ?
     
  8. klima

    klima Aktivista

    Ajd metnut cemo zbog tebe, (hebo li te formula) heheheh :D

    Dohakao sam valjda :) vidjet cemo veceras poslije devet :) JAvit cu ti na msn kad zavrsim a postavit cu i ovdje info kada bude online
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo radi. Klima nije javio pa eto, ko je slobodan da uleti.
     
  10. klima

    klima Aktivista

    Vozdra :)

    Sinoc bila testna faza, dobro je bilo :) Mooozda cemo staviti pass na server ili cu ga staviti na hidden da se ne ganjamo s passovima, jer bitan je naziv servera i da li je vidljiv na listi master servera...
    A inace, povezat cemo se preko msn-a da je lakse se uvezati kad da zaigramo, a ovdje cemo osnovne stvari redati i informacije unaprijed...

    Nadjoh neki link sto sam daaavno nekad prije dvije godine i vise vozio na FernBay stazi :smt003


    I jos jedan video sto sam snimao utrku, borba izmedju nekadasnjeg BiH tima Rocketa i Cro SB Team-a
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. klima

    klima Aktivista

    Server je podignut, stavljen je na Hidden (nema ga na listi master servera za konektovanje da ne bi ulijetali kojekakvi padobranci) Naziv ostaje isti, pass nema...i eto, kome se igra, nek se igra :) a veceras u 23h bi mogli sjesti pa se poganjati ko ljudi :)

    Tuzedo BiH
     
  12. becke

    becke Aktivista

    Ako ne zaglavim napolju, a ne bi trebao jer sutra moram pisati projekat, dolazim oko 23:00 ili nesto kasnije. :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako nije nikoga bilo da vidi, moram dokumentovati:

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  14. klima

    klima Aktivista

    HEhehe, počelo je :) :)

    Dobro je sinoc bilo, a bilo nas je i pofino, ja ne znam sta je ovo :)
    Sta je s imena, ko su ostali?
    -God
    -Photograph

    jos je neko bio, ne mogu da se sjetim :)

    Eto podignut je server...onako, nek radi :)
     
  15. becke

    becke Aktivista

    Klima to vec zna vjerovatno, ali radi ostalih da kazem da postoji stranica http://www.lfsworld.net na kojoj mozete saznati sve zivo sto ste uradili u igri na online serverima. :)
    Takodjer ukucavanjem nicka mozete provjeriti i sta su drugi igraci uradili. :)

    Volio bi kada bi se ostali igraci koji su igrali sinoc javili na forum, cisto da znamo ko se sve igra. :)

    Ja sam juce uspio skinuti PB na 1:35.09, nadam se da cu u par slijedecih dana uspjeti ispod 1:35.00. :)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    ..ili da nabacimo nickove sa foruma.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kada ste opet online da se i ja probam nakacit?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Bude server cesto dignut ali se okupimo oko 23:00..

    EDIT: Kmh kmh.. 1:35:48
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    ok probat cu.
     
  20. klima

    klima Aktivista

    Ja zaboravio da sam ugasio server bio popodne :) A evo upaljen je sada, ne znam da li ima zainteresovanih.... Ili da se kasnije nadjemo?? mozda oko 23h ???