Topic za poslove

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Tyger, May 20, 2010.

  1. Tyger

    Tyger Aktivista

    Mislim da bi bilo fino kada bi imali ovdje jedan topic isklucivo za poslove. Znaci kada neko sazna za neki posao a recimo nema mogucnost da radi taj posao (recimo da se posao obavlja u drugom gradu) ili jednostavno zeli da podijeli to sa rajom. Da to moze obaviti ovdje gdje koliko toliko se vidi ko koliko i sta zna. Konkretno mislim na poslove vezane za IT oblast.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Što IT samo? Nismo svi informatičari.
     
  3. Tyger

    Tyger Aktivista

    Pa mislim sam forum je IT baziran ali ako bi vec usrecilo ljude ovdje da se i non IT vezani poslovi objave sto da ne, ja nemam nista protiv.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. GV

    GV Komšija

  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    e dobar topic pravo ...tyger imaš od mene kafu sok i ćevape kad budeš dolazio u Tuzlu, il ja u Mostar....
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Do sada je bilo veoma malo "oglasa za posao" koji svakako mogu ici u podforum "Oglasi", no ako smatrate da se to moze bolje rijesiti sa jednom temom, samo naprijed.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    thx, al ovo je jako staro, za 3ds Max 5, izaslo je ravno jos 8 novih verzija Maxa od tad :) Sad za vikend cu se nakanit opet instalirati Poser, pa probam opet ja sam to nesta ustimat, oglas do tad je svakako otvoren
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    ako ko ima korisnih savjeta vezano za web dizajn nek sibne ovdje :D
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Šta ti treba konkretno.
     
  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Traži se ASP.Net / C# programer sa iskustvom za projekat od najmanje 6 mjeseci.
    Upite za kontakt i ostale informacije pošaljite meni na PP.
     
  13. Hells

    Hells Aktivista

    ako neko cuje da se traZi dipl. inzinjer građevine..neka javi...:D poZZ