Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    Kod mene je 4%, to je dosta veliko, probaj restartat mobitel.
    Koji mobitel? Koji android?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Isitna,curi 2x ispao iPhone 3G i oba puta ciknulo staklo sto dodje preko displaya. Origi staklo + ruke doslo oko 80KM

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  3. wragg

    wragg Aktivista

    Ide na 3G i 3GS bez problema. Na sest sarafa se drzi digitizer na LCD-u i onda ga samo povuces. Problem je na prvom iphoneu i na iphone 4 kod kojih je kao i kod SGS to prednje staklo sa dgitizerom kompletno zalijepljeno za LCD pa je gotovo nemoguce skinuti ga a da se ne osteti LCD. Ja sam jednom uspio na iPhone 2G, ali mi je trebalo cijeli dan i vagon zivaca i opet sam napravio par mrtih pixela na LCD-u.
    Uradite sebi uslugu i uzmite kompletan sklop. Ustediti cete puno zivaca i vremena.
     
  4. ENES_M

    ENES_M Novi član

    Problem sa wi fi i dalje postoji.
    Sinoc sam ponovo pokusao da se prijavim-ne ide,konstantno prijavljuje i priljavljuje,cak mi je jaran sa svog telefona(kojim se prijavio bez problema) ocitao IP i poslije unosa ponovo en moze da se prijavi.
    Pokusao sam i prijedlog da iskljucim staticki Ip-znaci stalno mi je iskljucen,ne ide,iskljucivanje ukljucivanje wi fi,ponovo ne spaja.
    Zvanicno, problem sa Wi FI se moze smatrati kao nedostatak SGS :D .
     
  5. Esprit

    Esprit Aktivista

    To je nesto do tvog mobitela, meni nikad nije bio problem konektovanje na wifi, ni na froyo-u ni na bilo kojem custom rom-u.
    Ne znam imas li garanciju, ako imas odnesi mobitel pa nek pogledaju, ako nemas stavi neki drugi rom pa probaj.
     
  6. ENES_M

    ENES_M Novi član

    Problem se riješio sam od sebe, pokušao ih sad me spoji odma.Povlacim da ima gresku
     
  7. salocha

    salocha Novi član

    Evo mene sa zadnjim update-om na problem koji sam imao sa Samsung Galaxy s2.

    U servisu ipak nisu ništa mijenjali, flashovali su novu verziju software-a i to je čini se riješilo problem. Znači, problem je bio u lošem software-u koji je prvobitno stavljen u BHTelecom mobitele.
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ljudi dajte mi preporucite kakav program za slusanje internet radio stanica, sa mogucnoscu snimanja streama u mp3, nebitno jel free il paid, bitno mi je da radi dobro, i naravno da nije bezobrazno skup.

    Kupio Xiialive, al crasha mi nonstop.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  10. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Re: Re: Google Android - oficijelna tema

    Ja koristim TuneWiki, za Southcast streaming, ali i za slušanje moje mp3 kolekcije. Dobar fazon je što automatski skida tekstove i možeš vidjeti korisnike sa njihovom lokacijom po cijelom svijetu koji slušaju sličnu muziku. Postoji takodjer integracija u FB, Tweeter...
    Vjerujem da postoji dosta sličnih programa, ali meni ovaj je sasvim ok.
    Free je. Ako želiš maknuti reklame ima opcija donacije
    Za snimanje streaming-a nisam siguran da podržava

    Sent from my Desire HD using Tapatalk
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Evo ga odličan:

    https://market.android.com/details?id=c ... rch_result

    Radi snimanje pjesama u mp3 na SD, i to ne moras ni slusati, samo poredas stanice i ripujesh :)

    Još kad bih našao negdje spisak domaćih i stranih internet radio stanica :) Zasad slusam Absolute Radio UK.
     
  12. pac

    pac Komšija

    Izasao novi rom za SGS I9000XXJVR na xda forumu ga hvale u nebesa!
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja sam odmah nabacio JVR cim je izasao i nikakvih problema nema. FC phone.app bug je (barem za mene) uklonjen, browser mnogo bolji nego u JVQ, problemi sa nekim igrama nisu vise prisutni, mnogo brze spajanje na kucni wireless, a baterija je jednako dobra. CSC dio firmwarea nije izgleda odgovarajuci, ali ono sto je najbitnije, PDA i MODEM fajlovi su ok.
     
  15. DangerousB

    DangerousB Novi član

    hmm ja imam jedno pitanje mozda malo i glupo ali me zbunjuje jedno a to da system storage ima 1.7gb free a sd card 5.66gb free :S jel ovo predstavlja kao dvije particije ? :S internal phone storage mi pokazuje 165mb/1.85gb predpostavljam da je 165mb zauzeto vec i personal data 5.57mb/127mb a internal sd card 47.26/5.63gb?! kako mogu ovo vec sto je na phone storage prebaciti na sd card? jer imam vise memorije na sd card odnosno usb storage nego na phone storage!
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pitanje, jel istina da ovaj HTC desire S nema mogucnost Voice Call preko skype, odnosno ikako ?

    Kako citah tamo na gsmarena svjet se masovno zali na to..

    ne kontam..
     
  18. ne0.

    ne0. Novi član

  19. pac

    pac Komšija

  20. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ima li ko postavke od interneta za samsung ace. kako god ja podesim ni jedan browser osim opere mini nece da radi. ne pomaze ni ponovno instaliranje. dok druge aplikacije rade (market, gmail, itd)


    edit
    nastimano, greska kod upisivanja porta za proxy (upisan zajedno sa adresom proxy servera a treba zasebno)

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk