Reakcije na kolumnu

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Oct 22, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Reakcija....istina...mislim da se stanje ne mijenja zato sto ne postoji kritcna masa "entuzijasta" tj. ljudi koji nisu pohlepni,glupi i bez karaktera.
    Lako je kasnije pricati sta se moglo/trebalo uraditi.
     
  3. phactor

    phactor Novi član

    ...svaka ti chast, fakat...
     
  4. CH1LE

    CH1LE Novi član

    Svaka čast Enise!
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Surova stvarnost.
     
  6. monK

    monK Komšija

    Uvijek je isto i na svim frontovima.

    Ova zemlja je previše zaglibila u nekim stvarima, bojim se da za nas nema nade.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    znaš sve... :cry:
     
  8. GV

    GV Komšija

    Zamolio bih te da ako imate spreman taj prvi broj BIT-a da ga staviš na download sekciju, neki od nas bi ga voljeli pročitati.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    buduci da ja nisam radio prelom nemam kopiju, vec samo tekstovi na kojima su autori radili, a vecina njih je objavljena ili ce biti objavljena na hwb (osim nekih specificnih koji izlaze iz opsega hwb-a)
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nemoj izostaviti holografske memorije. :mrgreen: inace drugi nas ne mogu ni vidjeti u boljem svjetlu jer sami sebe dobro ne prikazujemo. hebga.
     
  11. [tota]

    [tota] Aktivista

    Sve se zna...
    Ova drzava po meni nema buducnosti...
    3 naroda nagurana u umjetnu drzavu :(
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    3 naroda?

    Jedan je narod podijeljen nacionalizmom.
     
  13. monK

    monK Komšija

    Sve je podijeljeno na klanove.

    Nema tu više nacionalizma. Mafija, familije i klanovi i sindikati, i poslovi koji se zaključuju namigivanjem i frit-frit sistemom u pozadini.

    Ako nisi u nekom klanu koji ćete pogurati >>>>>>
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    Nemojte samo pocet o politici :lol:

    Sto se tice informatike, BiH nece ic u boljem smijeru jos jaaakooooo dugo...jako... jedino ako se skupi dosta ljudi kojima cilj nece bit zarada vec cisto inforiranje i obrazovanje ljudi.
    Pri tome recimo mislim na casopis sa cijenom tek tolikom da pokrije troskove printanja i otpreme.
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Napredak je tu, neminovno, samo što ide užasno užasno sporo. A i narodu, opšćetnito treba jedno veliko i masovno prevaspitavanje, onako, da se odviknu navika iz prošlosti i sadašnjosti.
     
  16. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Bravo Enise!!! Samo mi nije jasno pišeš li ili ne pišeš za info i zašto... Bio si svake godine ja mislim AUTOR GODINE i bio si najbolji tamo i najrealniji... U svakom slucaju odlicno razmišljaš da su bar svi takvi :roll:
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Onda ne bi bilo interesantno. To je isto da kažeš da je da budem vječan, il daj nam sve savršeno da se se ne moram patit. Ne bi bilo interesantno. Valjda.
     
  18. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Ajd iznosim mišljenje... ne komentariše niko na tvoje... i nije OPŠĆENITO nego OPĆENITO!!! i bilo bi interesantno... ja volim da se guramo ka vrhu a ne da budemo na dnu i da nam je "interesantno" tu.... :idea:
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne znam. Možda smo prokleti?
     
  20. monK

    monK Komšija

    Jesmo, prokleti smo.