NOKIA pobudalila?!?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Alibegovic, Oct 26, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  2. dzeri

    dzeri Aktivista

    Tita ti, jesi li ti u posljednih 6 mjeseci u podrumu zivio, bez pristupa Internetu i ostalim informacijama ??
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To su feature telefoni (dumb). Sta ti nije jasno?
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa da upravo zbog toga mi kontradiktorna konstatacija:

    "Uređaji nazvani 200, 201, 300 i 303 dizajnirani su kako bi ohrabrili "narednu milijardu korisnika" u pristupu internetu, navode iz ove kompanije."

    Budimo realni, rijetki korisnici dumb telefona imaju neke extra apetite u vezi interneta i komunikacija.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Trebas pogledati konferenciju da ti bude jasniji koncept iz kojeg je izvadjena ta recenica. U svakom slucaju to nisu telefoni kojima se treba poklanjati neka posebna paznja.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Sony Ericsson izasao iz utrke sa dubm telefonima. Znaci, telefoni tipa k750, t230, w810 nece vise bit na policama tako da se pravi velika praznina u to segmentu pa neko treba popuniti to mjesto. Ne kazem da ovi gore telefone ne bi postojali da SE nije otkazao ali sad ima jos vise smisla praviti dumb telefone sa malo naprednijim funkcijama.

    A velika vecina korisnika dumb telefona ima potrebu za ala "facebook" aplikacijama i koristenjem interneta.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sve u svemu, brandiranje im je sad smiješno, u najmanju ruku, mada je meni više žalostno :/ Asha, Lumia :S
     
  8. p4ja

    p4ja Komšija

    Nokia E6,jel ima neko ovaj model,posto kontam sutra da zaganjam,interesuje me kako se ponasa.pogledo sam nekih informacija kazu da je ok,al eto iz prve ruke je najbolje,pa ako neko ima dodira nek podjeli misljenje. hvala
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zasto pobudalila, ja imam dosta prijatelja koji zele mobitel sa dobrom qwerty tastaturom za pisanje poruka i otici nekad na internet.
    a i to nisu bas dumb telefoni, mislim da koriste symbian s60 3-4 gen
     
  10. Reznor

    Reznor Overclocker

    S40 je uvijek bio nesto izmedju. Ima interface kao S60, a funkcionalnost kao kod svakog dumb OS-a.