DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. evo novi video,neke izbacene scene,mislim da je jako bolesno.


    evo jedan screen shot za funove,malo sam ga doradio
    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vrte se neke glasine da bi igra mogla izaci krajem februara, pocetkom marta. Nadam se barem krajem marta ako nista :D
     
  3. daj neki link gdje si to procitao,i podjeli ovdje sa nama.
     
  4. mgcemir

    mgcemir Novi član

    http://diablo3.gamona.de/2012/01/09/hot ... fang-marz/

    We got EU shipping info from a logistics guy. Holding area for dozens of pallets with Diablo 3 boxes (standard & CE) have been booked at a European terminal. It’s currently scheduled for week 7 and 8 this year. Add 10 to 14 days for the delivery to the retailers, and you have Diablo 3 on shelves around end of February/early March (unless it is cancelled, which they already did back in November 2011 where they originally wanted to release the game).
     
  5. ma sad citam na inc gamers,onaj bashiok iz blizza odma quote napiso u vezi ovih vijesti:
    Blizzard Quote:
    The word is lol.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Očito da ih Koreja koči :|
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako bi leglo da uskoro izadje, od Skajrima nista dobro nisam igrao :)
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni ne odgovara launch u martu, kratak sam s parama :D
     
  9. posudit cu ti ja

    @Pelikan - Isti situacija,samo bez Sky.. necu nista na sistem nabacit sem D3
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Tvrde da ce se release date najaviti minimalno dva mjeseca ranije, odnosno nekoliko sedmica poslije okoncanja bete. Sudeci po tome da navodno jos uvijek rade na "velikim promjenama" u samoj igri o kojima niko nista ne zna, mozda D3 ne vidimo do treceg kvartala. Pretpostavlja se da se radi na promjenama na RMAH, rune/skill sistemu, followers, item drop sistemu i balansu samih nivoa tezine u igri.
    Ovo su sve sami koncepti igre, tako da bi smo se mogli nacekati do RD.
     
  11. ma rekli su isto da bi se beta trebala povuci brzo,valjda bi onda trebao neki realease jebem mu misa malog.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Treći kvartal mi je taman :D
     
  13. BoLa

    BoLa Aktivista

    Ako je ovo istina onda to znaci da mjenjaju dosta srznih stvari i da bi morali PONOVO beta testirati iste .... ako zele da se drze svojih zlatnih "standarda" kvalitete. Licno mislim da je igra gotova a ne izdaje se cisto iz "politicko/ekonomskih" razloga. Pomalo mi se gadi blizzard zadnjih godina sa svojom SOON(TM) politikom.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. znalo se to odavno,prevelik je to kolac da bi oni cigani propustili
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sad je potvrdjeno :p Ne znam sta je tu lose sto ce vise igraca dobiti priliku da igra.
     
  17. nista lose,nego kazem za firmu,profit i to
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Vidjet ćemo kad izađe igra šta je tu loše ;)
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ide beta mjesecima, ne vidim nikakav konzolitis od kojeg se mnogi plasite :lol:
     
  20. ako mislis radi djojstika,neki su testirali i odusevljeni su,mada im ja ne vjerujem nista