BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Quark

    Quark Novi član

    Radi ovo provjereno sa slanjem maila. Ja im juce poslao i kroz 10 min mi digli brzinu. Jest da nije punih 4Mb/s, al' se zato ping trostruko popravio.

    [​IMG]
     
  2. svire

    svire Novi član

    na koji mail si poslo ??
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    konacno :D

    [​IMG]
     
  4. svire

    svire Novi član

    Sad cu skinut onaj email spamer ima da nabacam mailova bhtelekomu,valjda mi povecaju :D
     
  5. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Nazovi 1422 i traži povećanje. Složi kakvu finu priču, tražit će ti username i dalje završit šta treba. :D
     
  6. JaLa

    JaLa Komšija

    Zar ih treba jos i moliti...
     
  7. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Ma ne treba, šalim se. Ali nek nazove 1422, bolje je nego da se dopisuje s njima e-mailom, mada i e-mail funkcioniše savršeno dobro.
     
  8. svire

    svire Novi član

    Ma zvao sam 100 puta , svaki put ista prica ("imajte strpljena, radovi su u toku ovo ono ") :D
     
  9. JaLa

    JaLa Komšija

    Koliku su prasinu digli oko tog prebacivanja, kao da je ne znam sta...
    Zar nije to jednostavno par klikova i da pusti vecu brzinu ?
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Najvjerovatnije da cu se ostavit ovog govneta od 1.11 Mbps koji placam 19km i uzet Telemachov od 6Mbps za 22km..
     
  11. JaLa

    JaLa Komšija

    ma ja bih do DAVNO uradio, al nemaju jos infrastrukturu ovamo...
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nema ni kod mene,al sam cuo price da se uz malo nagovaranje moze uradit. :mrgreen:
     
  13. JaLa

    JaLa Komšija

    Nadam se :)
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma


    Kako je bolje kad te preko telefona skinu s dnevnog reda? Na mail kad im fino kažeš da ti brzina nije kolika bi trebala vidjel, ljudi ti kliknu, povećaju i traže potvrdu da li je sve uredu. As simple as that.
     
  15. JaLa

    JaLa Komšija

    Znaci to je samo 1x klik i zavrseno ??
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Poslo sam mail oko 3-4,evo sad mi je brzina 1.33 Mbps :roll:
     
  17. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Povećavaju i oni na 1422, rade isti posao kao i ovi što pišu e-mailove. Možda i neće povećat svima, nekima je uspjelo i 1422.
     
  18. sumeir

    sumeir Komšija

    Jeli ko imao u Sarajevu problem sa konekciom jučer i danas tj javljalo Error 651. Gotovo u isto vrijeme,trajalo je nekih 45 minuta možda i sahatak. Zvah jučer rekoše da je sa njihove strane kvar bio. Večaras isto ,ovaj put se druga osoba javila, hoce cura da mi tehničare šalje na adresu. :)

    Dok na netu čitam ,ovaj problem pripisuju Win7 kao bug.

    E haj sad znaj.
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa očito da je tako, dok se ljudima konekcija i ne prekine, a dobiju nove brzine ;)

    Kakav si mail sastavio? Većina ljudi koje poznajem da su uspjeli s tom metodom, samo su jednostavno napisali da im brzina nije povećana, i dobili su odgovor da provjere je li u tom trenutku sve uredu. Doduše, nisu svi ODMAH dobili, ali su dobili :D
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Poslao username i napisao da sam vidio kako su se desila povecanja brzine net-a a ja nisam dobio,napisao koji mi je paket i eto.
    Nakon nekog vremena bas kada sam vama pisao kako mi je uzasan net,net mi je bio strasno spor brzina 0.18Mbps,al nakon reseta modema i paljenja kompa nakon 2h nakon tog slabog net-a mi je brzina bila 1.33Mbps-a :roll: .Nisu mi nikakav mail poslali.Javim sta bude.. :D

    EDIT: Pa dokle vise?!! Jel moguce?! :

    [​IMG] Hosted by BHT

    [​IMG] by Telemach