BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. neko

    neko Aktivista

    ma ja vishe i ne obracam paznju, nek se gone i oni i njihova konekcija...
     
  2. JaLa

    JaLa Komšija

    Upravo to

    Ako nisu u stanju svima u isto vrijeme povecati brzinu, nego nesto razdvajaju, treba ih zvati, moliti, plakati... To im je paar minuta da svima odmah automatski povecaju brzinu, jer smo svi u nekoj bazi tako da ide za par sekundi... Al jok, daj malo reklame kako BHTelecom ima dobar support, zovnes ih i odma ucine to sto trazis, povecanje brzine.
     
  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

    procitaj prethodne stranice ove teme!
     
  4. JaLa

    JaLa Komšija

    Sad mi je covjek rekao da je jednim klikom sve rijeseno !?
     
  5. jeretik

    jeretik Komšija

    I ja sam sretan sto nisu usporili ovo postojece dok petljaju po opremi, itd. mada, zvacu negdje sredinom februara da ih podsjetim sta su obecali :D
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    @sumeir - To se hoće desiti često ako se ručno konektuješ na Win7, i to je problem sa sistemom. Prebaciš u routed mode i rahat si :)

    Polako s tim kukanjem, eto i ovi kojima je povećano a imaju loše konekcije, nisu ništa dobili s time. Koliko god klikova bilo, valja to sve na kraju ispitati i napraviti da radi kako treba, a to nije mali posao.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Samo nemojte trolat...

    Imajte u vidu da "stari" modemi speedtouch, paradigm, kasda i 831 zte u router modu morate na factory default ako je isti ranije bio u router modu... da bi skontao novu brzinu/profil
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Ovo mi se nije nikada do sad pojavljivalo a "ručno" se konektujem. Ako se nastavi ponašati kako sam naveo a ne bude do Bh telekoma, prebacim ga u routed mode.
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Zna sve raditi normlno i odjednom se desi, a makar znaš šta ti je činiti :)
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A TP-Link, onaj sa WLANom?
     
  11. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Nema potrebe.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Onda nije do mene, nego jos nije povecano. :D
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    E jesi peh,daj posalji taj mail il nazovi support,moli kumi cvili placi al nadobi.
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija


    Zahvaljujem na savjetu, danas me zvali tehničari , ljudi zapeli hoće da me "zijarete".Cura očito radi po protokolu do srži.Morao sam se opirati da ne dolaze jedva ih ubjedio da sve radi kako treba i da je u pitanju sporadični problem. :smt005
     
  15. Ninja

    Ninja Komšija

    Otkud ti ta ideja? Moj Paradigm je doživio već tri promjene brzine, a nikad nije doživio factory reset. A sve vrijeme je u routed modu.
     
  16. neko

    neko Aktivista

    zvah ih sad na 1422, kazu do kraja mjeseca ce biti povecana brzina. nije mi za tim njihovim povecanjem, koliko mi je za trenutnom brzinom. sad od 2mbps imam 1 i kusur, pa padne na 0,20-0,50 pa onda opet nesto skoci pa sve tako. ja vjerujem da oni imaju probleme s hardware-skim dijelom, a ne sa software-skim, jer bi do sad to rijesili sigurno. uh brate, da je biti francuz ili englez makar jedan dan, samo da nisam bosanceros.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo mog jada od 2 Mbps brzine
    ili ti ga ono sto ostane od ta 2 Mbps :(

    [​IMG]
     
  18. neko

    neko Aktivista

    C'est la Bosnie! ja samo kazem "moze im se". i ova 4mbps ce "sigurno" biti 4. :D
     
  19. KingT

    KingT Veteran foruma

    Napokon procepilo i kod mene.. :D

    Ovo je "the best run", inace prosjek je ~ 3.5Mbps.. :p

    [​IMG]
     
  20. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Isti dan kad sam poslao mail riješili mi problem. Samo "politički nastup" poštovana gospodo ovo ono i to je to. :mrgreen: