World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    KV je most fun, sve dok ne upadnem u high tier mec, gdje ne mogu nikom ni gusjenice ogrebati.

    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  2. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Apsolutno se slažem, meni bez premiuma donosi 30 000 - 50 000 kredita. :smt003
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Domaći Voice pack.
    Instalacija, kopirate dva fajla iz rar-a u folder: World_Of_Tanks/res/audio (prije toga uradite backup orginala)
    Pošto je još u razvoju voice pack, ukoliko nije dovoljno jak zvuk podesite ovako u opcijama wot-a :)
    [​IMG]
    Link za voice pack
    http://www.speedyshare.com/file/zYgzZ/i ... ice-v3.rar
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    i novi premium tenk je type 62
    (laki kineski tenk)
    bice tier 6


    [​IMG]
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sladak je.
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ovo je umanjena verzija type59
     
  7. momakk

    momakk Guest

    pozdraf


    moze neki link o ovom type62???

    tražim ali kifla..... :oops:
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Rusi su poprilicno brzi tenkovi (bili) ali Francuzi su ih sad pojeli u tom segmentu.

    Znaci ako volis brzo idi na francuze, oni rafalno pucaju po 4-6 granata (ovisno o klasi tenka) i onda pune recimo 40 sekundi.

    Probijaju sve, nazalost, jedan heavy francuz Mausa ubije bez ikakvih poteskoca 1v1.

    Ako ipak neces na francuze uvijek mozes ganjati mediume, ja licno preferiram T-54 (ruski), tu je i E-50 (njemacki).

    Amerikanci su, rekao bi, najmanje koristeni tenkovi u igri. U njihovom arsenalu se jedino isplati imati T-30 Heavy Tank jer je DMG Dealer, ali je poprilicno mekahan (uzasno mekahan), dolaskom Francuza postavlja se pitanje da li ce T-30 uopste ulaziti u neki uzi izbor za klankse bitke, ali i dalje je T-30 ponajbolji sniper.

    Ovo je samo moje misljenje, neka drugi prenesu svoja, samo znam da ces se iznervirati podosta kad nalatis na francuze :\
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Moje misljenje:
    Rusi ukupno imaju najbolji armor, sa malo weakspotova, IS serija je strasna, također topovi im rade nesh vise stete nego njemci u istom nivou, ali su podosta neprecizni.
    Njemci imaju veoma debel frontalni armor, ali podosta slabih tacaka, također rear i side armor im je slabiji nego kod rusa u određenih tenkova, npr ja sa Type59 bez po frke busim E75 od zada, dok sa IS4 imam problema ako nisam veoma blizu, na dalje Njemci imaju najprezicnije topove, i to vecinom sniper tenkovi, jer su tromi i gube se u borbama na blizinu.
    Sa Amerima imam samo iskustva sto se TD tice i to do tier 6, tako da ne mogu detaljnije.
    Franzuze nisam igrao.
     
  10. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    t30 igra veliku ulogu u cw bitkama samo ako se dobra strategija postavi, drzi se druge linije i udri.

    rusi su pravili igru, tako da ruski tenkovi moraju biti najbolji
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja sam prosao sve tenkove kod amera, iskreno T30 je smor da se istrazi jer od T29 dok ne izvuces T34 sa najjacim topom, non stop si "underdog".
    Druga je prica ako imas s kim platoonat, onda is4 ispred tebe ili mini mouse a ti iza njega snipas.
    Patton je jako dobar allround medium, jak top, solidan oklop, jedino dimenzije strse pa ga je tesko fulat, al je inace jako zabavan i generalno dosta je ugodno proci medium linijom kod amera. Inace Sherman je jedan od najboljih midlle class tenkova do pojave francuza jer je imao strasno brz i precizan top, ali sada francuzi idu kao bolja opcija.
    Od ruske linije najdrazi mi je IS-3 koji je po meni najzabavniji tenk, stavlja te uglavnom u dobre partije, svima mozes nauditi, a agilan si kao vecina njemackih/usa mediuma.
    IS-4 sam upravo kupio, tenk bez sekiracije, vozis i primas paljbu ko veliki, cim izvuces zadnji X tier top svi te se boje.
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Evo T30 i T34 za par sedmica mijenjaju za M110 i T110.
     
  13. otto von grunt

    otto von grunt Novi član

    tu zamjenu t34 i t30 najavljuju vec skoro 6 smjeseci.... pa nista. da hoce bilo bi cista fantazija
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo uzeh Mausa i mogu reci da mi se sviđa.
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Samo se malo iskosis i sve dinga.
    Ja ga najvise volim igrati od tier 10 u CW
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hehe, dinga drama u randomkama, jos oni mali tenkici, svaka druga steel wall.
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Jedna zanimljiva partija.

    Sa PzKpfw38nA uzeo T95 - 4300 xp-a (x3)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Francuski mediumi ownaju. Mrsko mi, ali razmisljam da krenem grindati.
     
  19. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja grindam onog heavy-a, dosao sam do AMX M4, patnja je dok ne dobijem automatskog, oni uvijek donesu 1000 xp-a cak i ako izgubis a napravis damage. Ovo je 7 tier sto sad imam pa ne mogu ni company s njim, a onako sa onom 8micom mislim da ce ici bolje.

    Sto se tice mediuma oni veoma rano dobiju "brzo pucanje" pa s njima nije toliko tesko ni igrati.
     
  20. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Public test 0.7.2 verzije je dostupan.

    http://worldoftanks.eu/news/1543-preliminary-list-changes-72-implementation/

    Ko hoce da proba, mora skinuti klijent sa tog linka.
    Test server ce biti online do 13. marta. Exp rate je 10x i svako dobije po 15k golda za svrhe testiranja.
    Ja sam vec instalirao i odigrao nekoliko partija sa novim americkim t9 i t10 tenkovima. Za sada mi se cine dosta losi.