World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    type jeftiniji a bolje grinda
     
  2. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    i jos zabavnije dosta igrati sa kinezom
     
  3. Encor3

    Encor3 Aktivista

    To sam i pretpostavljao, a i vise volim igrati mediume

    Koliko otprilike ima zarade po partiji sa T59?
     
  4. becke

    becke Aktivista

    Ja sam od onih besplatnih kodova uzeo sebi Type 59 i nisam se pokajao. Zaista zabavan tenk za igrati i partije traju u prosjeku krace nego sa Lowe, koji je i skuplji, sto za nase uslove nije zanemarivo. Sa premiumom prosjek zarade je 40-50k. Istice danas, pa cu vidjeti kako je bez premiuma.
    Sto se tice artiljerije, bas su unakazili zarade. Maloprije 8 ubijenih i 2 ostecena i u profitu sam 23k, sto je otprilike solidna partija sa KV.
     
  5. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    kod mene je prosjecna oko 50-60k, dok sa lowe je oko 70-80k
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja vise zarađujem sa Type59, u zadnje vrijeme sve je vise borbi u kojim zaradim preko 100k. Lowe mi se zgadio, sigurno zato sto imam preko 800 borbi sa njim, iako sam jucer zaradio sa njim 110k, ali u projesku je sa Lowe oko 60k.
     
  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Odmah moras razjasniti da su to potpuno razlicita 2 tenka.

    Type59 - udjes, rush puknes ako hoces, spucas 2-3 igraca u prolazu, napravis random damage i dobiti ces 30-40k, ako se koncentrises dobiti ces puno vise.

    Lowe - spora igra, jak tenk, dobar prosjek, precizan, dobar damage i ubija vise te samim tim pravi vise novca, ali opet sve je do tebe, kakvu ti igru volis.

    Ja imam trenutaka kada volim igrati 2-3 sata sa Typeom da nabijem brzu lovu a onda imam i trenutaka kada mi se igra sa Lowe da pravim killove jer cesto me baca kao top tier.
     
  8. bagi

    bagi Novi član

    Ako neko ima viska kod za Type 59, bio bi mu zahvalan. Bas imam zelju provozati tu zvrku :). Mada ni Lowe nije za baciti :)
    Unaprijed hvala dobroj dusi :)
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Treba ti puno kodova za Type59, jer kosta 7500 golda.
     
  10. bagi

    bagi Novi član

    sry nisam znao kako to funcionise... mislio sam da je ono klasika free code kao u nekim igrama ili kako je bilo ovdje u pocetku :). Ako nije pegla jel ima neki link pa cu ja dalje sam?
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nema nista aktivno drug, ali prati temu pa mozda nesto uleti.

    Inace kodove nece vjerovatno biti moguce spamati da mozes npr unijeti 100 kodova, vec samo 1-10 etc.
     
  12. bagi

    bagi Novi član

    Hvala drug na savjetu, pratit cu pa ako sta naleti dobro i jest....
    Ja sam samo na silveru, dobro bi bilo imati nesto za grinda :)
     
  13. becke

    becke Aktivista

    KV i deri dok ne skupis golda za neki pristojan premium tenk (7500 minimalno).
    U zadnjih mjesec dana su bile 4 akcije sa raznim kodovima, tako sa sumnjam da ce uskoro biti nesto, ali nikad ne znas. Prati temu i eventualno neke druge forume pa ti se mozda i posreci. :)
     
  14. kulander

    kulander Guest

    ljudi, igram i volim da igram ali jos nikad nisam nesto kvalitetno nabavio u garazi...volio bih da mi neko posalje neki kod da pokusam skupiti za neki premium tenk...

    unaprijed zahvalan

    WoT nick: Kulander

    pozdrav svima
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Kulander, u klanu si koji sve svoje clanove podmiruje kodovima kada isti izadju, nema dalje od toga druze, sve sto dobijemo prvo dijelimo sa svojim clanovima pa dalje :D sve kodove sto ti neko ponudi ti si vec ukucao :p dok ne bude novih.

    Sretno :)
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Francuski tenkovi :smt003
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ode Type 59.
    WoT
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ode u penziju, ko god nema type nece imati priliku da ga ima.
    Ja sam se obezbijedio za taj tenk :)
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    I ja, a super je tenk stvarno, meni draze igrat sa njim nego sa Lowe. Ako netko ima nekog zlata nek odmah kupi.