World of Tanks MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Bio_Sam_Zmijanac, Sep 15, 2010.

  1. becke

    becke Aktivista

  2. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Inace, T34 sada kosta 12.000 golda :eek:


    Eh da je ovako i na regularnom serveru :mrgreen:

    [​IMG]
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Upravo skidam :)
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

  5. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Eto glasao. Sretno. :smt006
     
  6. Encor3

    Encor3 Aktivista

  7. donjapa

    donjapa Overclocker

    Decki da se ja zahvalim svima koji su a i onima koji nisu glasali :D

    Vodim prvi sa 193 poena, iduci iza mene ima 76.

    Velika je razlika ali ima svakakvih ovisnika pa ko ce znati mozda naprave 100 accounta.

    Doduse prva 2 mjesta osvajaju po 5000 golda pa se nadam da me nece dvojica prestici.

    Test server sam igrao prije update-a, nije mi se radio update i iskreno onaj T-34 djeluje mnogo mocan. Prava stvar je sto je to raji bio stimulans da napucaju pa da im ostane premium tenk, pogotovo onim koji ga nisu imali (nikako).

    Sad uvedose ovo zamrzavanje tenkova te otkljucavanje Zapadne Afrike, bas dole blizu nas, bit' ce svega...
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Meni je igra stvarno ovaj put dosadila, jos da kupim E100 i to je to, nije mi toliko grind dosadio, ali idioti u randomkama stvarno....
    Btw i ja sam glasao za pjesmu, sretno.
     
  9. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Jeli iko s foruma upao u World of Warplanes alfu? Mozda bi trebalo pokrenuti topic i za to mada ko zna kada ce NDA biti podignut
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Encor3, 3 covjeka iz klana su uspjela pa sam dobio i ja da probam. Iskreno, nije neki dozivljaj, sve je nekako, ne znam kako da ti opisem, vjerovatno bi bilo bolje da imam joystick ili da sam skopcao gamepad (kazu da je ludnica sa gpad) ali na tastaturi i misu uopste nije dozivljaj. Sistem pucanja mi je nekako cudan, pucam 1000metaka ne pogodim nista, mozda je i do mene...

    Ali alfa je jos, pa mozda bude bolje kasnije.

    @sena - hvala.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Decki da se zahvalim svima koji su uputili glas, "pjesmica" je pobijedila i cekam da mi prebace 5000g.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Respekt! Evo skinuo sam ponovo WOT možda opet krenem igrati, bf3 dosadio.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Cestitke.
     
  14. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Sretno u trošenju golda. BTW dao sam i ja glas. :smt003
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Biti ce garant FreeXP da se mogu "pribliziti" njemackim Heavyma.

    Danas su nam otvorili "West Africa", iskljucivo sirotinjske zemlje ali imaju dvije po 1200g. Navalili ljudi masovno zauzimati pa sad ima oko 50tak razlicitih klanova. Nama prijete napadi odozdo ali smo se odlucili braniti samo zlato, kvalitet a ne kvantitet.

    Hvala opet o/
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I mi smo tuspasili dvi teritorije u africi
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Haha a najzesce nisu skontali ljudi da se mozes prijaviti direktno za napad neke teritorije, pa se lendali na landinge.
    Ova nova stvar sa zakljucavanjem tenkova je ultimativna, pogotovo sad gore u evropi klanovi koji nemaju puno tier 10 tenkova padaju lagano.
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Sreca pa su ovi Francuzi "popularni" i vecina klana ih je izgrindala, odradjuju dobar posao na pijesku kad se izgubi IS7/T54 (vec 4 mjeseca nisam igrao CW osim na Sand River/El Halluf). Nekad smo igrali totalno "mobilno" ali sad moramo ubacitivati i E100, T30, Mause na takve mape cisto da malo postedimo IS7 za drugi dan.

    Stihi, hajde predji kod nas, sad kad nam treba sto vise Tier X, ima mjesta u klanskima ako imas tenkova, svaku noc :)

    Btw. Jutros se produbio sa +5000g
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Sto se tice te West Africa, vise dnevno donosi jedna teritorija u Evropi kao npr Hessen, nego cijela ta West Africa :smt003
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li sa KV ici na KV-1S ili KV 3 ?