League of Legends Dominion

Discussion in 'Igre i konzole' started by HamziBeg, Aug 16, 2011.

  1. rama

    rama Aktivista

    Swain bi je trebao teoretski counterat. Pa nije. A jedan je od najizdržljivijih mageva koji baš podnijet da ga mlate. Da ne pričam da mi je u toj partiji još stalno pomago Džordž iz džungle. :mrgreen:
    Još skoknem do one lol wiki, kontam naću nešto. Imaju 3 rečenice. I legendarni komentar kako je neko strpo Jaxa u njen pasiv. :lol:

    Nisam probao novog Twicha. Meni bio zanimljiv zbog onog stealtha. Međutim kako je skraćeno drastično ono vrijeme, meni se nešto i ne igra sa njim.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo treba jedan ignite da se Swain counteruje... I naravno, ako fulas snare, moras se povuci.
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Bilo kakav hard CC i sustain champ countera Dianu, jer prije svega, ona mora prici da te bursta.
     
  4. rama

    rama Aktivista

    @Pelikan
    Ma ne bih se složio oko toga. Swain i dalje ima i q i e koji rade solidnu štetu. A i ulty mu i dalje šteti neprijatelje, bez obzira što je heal upola efektivan. Problem je što ti onoj gaduri ne možeš ništa. :mrgreen:
    Ganjam da igram opreznije, uvijek blizu svoje kule, samo last hit, ostavljam prostora jungleru, al džaba. Ja kažem, nisam ja neki igrač visokog skila, možda ona stvarno i nije neki problem u igrama višeg ranga. Ali šta ću ja dok ne dođem (ako ikad i dođem) do tog višeg ranga? Mogu se slikat. Mislim, ako oni planiraju pravit igru koja će biti igriva samo onim visokog skila, a kakvih nema ni 5% od ukupnog broja igrača koji igraju LoL, mogu odmah ovo batalit.

    @exitbo
    Pa ne znam heroja koji bolje pristaje tom opisu od Swaina. Ima snare, ima slow i ima čini mi se najbolji sustain od svih heroja u igri. Ali džaba. Bacim e, pa q, pa w. Još ignite pride. Upalim ulty i pođem prema svom tornju. Znači bacio sve što imam na nju i počnem bježat. Uzmem joj barem pola healtha. Ona upali onaj štit, baci q i eto je s ultyem odmah pored tebe. Baci onaj slow i koji autoattack i ode Swain na vječna lovišta. Mlati nju ona kula, koga briga za to. Ima štit koji ako se uništi, ponovo se stvori. Mislim, mogli su joj još dat kakvu artiljerijsku i zračnu podršku.


    Ne znam jesam ja pogrešno skontao onaj njen q skil, ali on u suštini oštećuje svakog neprijatelja kroz kojeg prođe, plus onaj aoe?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A jesi navalio, pa nemoj igrati sa swainom protiv nje... Poslusaj sta ti se govori i vidjeti ces da nije problem.
     
  6. rama

    rama Aktivista

    Pa nisam navalio, nego mi nije jasno.

    Ja tvrdim da je ona OP. Ti i exitbo tvrdite da nije. On kaže da se koristi heroj koji ima bilo kakav hard CC i sustain. Teoretski bi Swain trebao biti njen counter jer ima i slow i snare i ulty koji heala. Praksa pokazuje drugo. Nije valjda Galio jedini njen counter. Ispade banuješ Galija i niko živ ne može counterat Dianu. A ona može hrpu drugih heroja. Eto i da jeste tako, da je Galio jedini countera, opet ti to govori da je heroj OP.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma gdje pise da je jedini? Fucking heimerdinger joj je counter :lol: Uostalom, counter joj i veliki health pool da te ne moze burstat i naravno MR.
     
  8. extibo

    extibo Komšija

    rama, DotA2 je onda tvoj jedini izbor. Ja sam LoL igrao zato sto mi nekoliko dobrih prijatelja igralo tada, no skoro sam dao acc nesto vjestijem prijatelju iz navedene ekipe. Ja ponekad odigram na njegovom accu kada izadje novi champ ili ako bude nesto ukusno u novom patchu.

    EDIT: Probaj Vlada, Kennena, Malphite-a... sumnjam da ce moci tako lagano burstati. Swain je bio dobar nekad, sada ga je nova meta pregazila.
     
  9. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

    Koji su vam nickovi na EUW ? i koliki ELO imate ? pozdrav
     
  10. extibo

    extibo Komšija

    Prijatelj je na 2.2k+, no ne znam da li igra vise. Ako si visok rating, baci nick pa mu kazem da te adda.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada hocu instalirati igru, ovo mi izbacuje:

    [​IMG]

    FW sam gasio skroz i opet isto.

    EDIT: Doslo je sebi..
     
  12. rama

    rama Aktivista

    :lol: :lol: :lol:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma



    WORLDS HYPE :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. rama

    rama Aktivista

    3 promotionsa propadnem u 2 dana. :D
     
  15. rijads

    rijads Aktivista

    Koja liga ?
     
  16. rama

    rama Aktivista

    Gold 2.
    Doguram do platine 5 i dva puta padnem nazad u gold. Sumnjam da ću stići do kraja sezone opet nagurat do platine...
     
  17. rijads

    rijads Aktivista

    Ja otkako sam usao u plat5 nisam igrao nikako, sace mi bodovi poceti padati...
     
  18. rama

    rama Aktivista

    Nakon koliko počnu padati?
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Meni bi bilo vrijeme za novi miš i tastaturu :grin:
     
  20. rijads

    rijads Aktivista

    Nakon 28 dana, 10 bodova svake sedmice ili 3 dana ja mislim.