League of Legends Dominion

Discussion in 'Igre i konzole' started by HamziBeg, Aug 16, 2011.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je ovo samo kod mene ili se ne može logirati ? Pise netacna sifra ili pass.. na sajtu sam normalno logiran, promjenim pass i opet ne moze. Napravim novi acc i opet isto.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To je do tebe nesto, maksus sam se log i moze i sva raja je online.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Napravit cu jos jedan acc, ako ne mogne.. delete. Pa imam dva profila i kada kazem da sam zaboravio sifru ili nick, kaze ne postoji mail/nick. Unesem fino mail na koji mi je sinoc dosla poruka za resetovanje sifre, i kaze netacno. Sinoc iz ne znam kojeg puta uspio resetovati sifru ali uci u igru i dalje nisam mogao.

    EDIT: Opet promjenim pass za prvi nalog, logirma se na sajt ali u igru ne ulazi opet. Netacan pass ili nick. I da, kada pravim novi acc.. kaze nick treba biti od slova i brojeva a prvi acc samo slova.. svasta...
     
  4. BoLa

    BoLa Aktivista

    Nails provjeri na koji region se logiras meni se desilo da mi je zamjenio region sam od sebe i izbacivo netacna sifra/pass
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Instaliram igru ponovo a to je i pocelo zezati kada sam se prebacio na EU zapad. Kada zavrsi instalaciju javim samo mi nije jasno kakva je razlika kada pri kreiranju acc-a ne odaberes region. Odnosno zasto se ubaguje.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Moze na sjeveroistok ali ne i na zapad. Moze li se prebaciti na zapad bez da ponovo skidam igru maksuz za west ?
     
  7. extibo

    extibo Komšija

    Ne znam da li je jos aktuelno, no probaj u LoL shopu naci transfer za EUW. Nalazi se u 'Other' sekciji. Trebalo bi biti besplatno, a ako nije, mozes napraviti novi acc na http://euw.leagueoflegends.com/ za EUW. Novi klijent ne moras skidati, samo promjenis regiju koja ti odgovara u zavisnosti od toga gdje si se regao.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam da se moze prebaciti bez nove instalacije ali nsiam znao da se veze za acc a ne za instalaciju. Ima EUW transfer ali kosta 2600 poena kojih nemam pa cu ipak napraviti novi acc.. opet.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Napravih.. dodao sam nickove.

    REPT1L3
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Dodaj i mene, poprilicno sam noob, tek lvl 10 prvi put, igram samo sa Warwickom za sad :D

    Nick: MuratKurat
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni Varus odlicno lezi. Inace se on moze uzeti kao defaultni a.. ima li potrebe kupovati ga ? I ako ga kupim, mogu li ga uzeti svaki put ili ako ga prvi ugrabim ? Vidim da u jednom timu nemaju dva ista.
     
  12. rama

    rama Aktivista

    Ma nema potrebe da ga kupuješ. Dok skupiš 6300, proći će puno vremena. Do tad će izać barem još jedan ili dva nova heroja.

    Ako ga kupiš, možeš ga birat ukoliko ga neko iz tima već nije izabrao.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    On ti je trenutno free, svake sedmice se mijenja tih 10ak free champions. Ako hoces da ga uvijek imas moras ga kupiti, samo sto je on tek skoro izasao pa poskup. Probaj Ashe, ona je slicna, a samo 450ip-a. To mozes za 2-3 meča skupiti.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Inace ganjam ove sto "pucaju" ..sto se drze distance. Ne ulijece mi se u fajt s onima s macevima. Barem ne jos. Morat cu probati jos kojeg ćampionsa na slican fazon kao sto je i Graves.
     
  15. rama

    rama Aktivista

    Ako već ganjaš te što pucaju, odmah se počni štelit sa Vayne. :mrgreen:
    Jedan od najboljih heroja, koji dobro dođe u svakoj partiji.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    S tim da Vayne ima najveci skillcap od svih AD carry-a i nije bas za preporuciti pocetniku. Graves je ubjedljivo najlaksi, a jos probaj i Caitlyn jer ima najveci range.
     
  17. rama

    rama Aktivista

    Pa kontam nek lagano počne. :mrgreen:
    Taman dok dođe do lvl30, kad i počinje malko ozbiljnija igra, ima da bude štela sa Vayne. :D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Probam ih na botovima pa javim da ne trollam svoj tim testiranjem kada bude PvP.
     
  19. extibo

    extibo Komšija

    Corki, Graves i eventualno Vayne. Svi ostali AD carries su zestoko outclassani od strane ovih. Varusa nisam probao, ali mi nije nikakav problem predstavljao ako igram jednog champa od navedene trojice na botu.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li mogu probati nabrojane sa botovima a koji su sada zakljucani ?