BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ko hoće wifi modem, a nema od ranije plaćat ce keku mjesečno, da dobije isti
     
  2. zalizani

    zalizani Aktivista

    @stihi, postoji li mogucnost da zamjenim ovaj ZXV10 za neki, recimo renomiraniji brand?
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Teško, jer on radi i obično ne mijenjaju stvari ako su ispravne. Da ti je taj pokvaren mogao bi zamijeniti za drugi, no opet je pitanje šta u tom trentuku dijele.
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    @zalizani, bolje od zte-a trenutno nema, mozda bude iza aprila
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ja mislim da oni uopste nemaju evidenciju kakav je modem kod kojeg korisnika. kad je meni na poslu zatrebao modem sa vise lan portova, Speedtouch su mi odmah zamjenili za Paradigm, izvadivsi Paradigm iz nekakvog coska. Nista nisu evidentirali :)
     
  6. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Onda ne valja, neko ne radi svoj posao kako treba. Naravno da postoji evidencija kod koga je koji modem (to ostaje na Radnom nalogu još prilikom priključenja), i naravno da se svaka promjena evidentira.
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koji su klinac uradili sa pozivima iz inostranstva ?
    Prikaze se neki random domaci broj umjesto pravog i veza bude katastrofalna, cesto moram prekinuti jer se nista ne cuje.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    061 i onda osmocifreni broj. Vidis, meni zvali ja se javljam i tišina. Svasta.
     
  9. zdici

    zdici Aktivista

    danas kupim TP Link Omni antenu 8 dBi za svoj ADSL router TP Link i skinem mu staru 5 dBi antenu nabacim novu 8 dBi antenu i nikakvog napretka signala ne vidim :( sve isto ko sto je bilo..probam na drugom ADSL routeru isto TP Link samo noviji model i ista situacija..Je li to onda ogranicena izlazna snaga ?? pa nemoze se pojacati vise signal sa jacom antenom Omni ??
     
  10. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Idu i promjene cijena Moja TV paketa, ali ne od 1. marta, već nešto kasnije. Uglavnom, ove godine.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mastuluk :D
     
  12. EMTEC

    EMTEC Novi član

    Pa telecom nema ništa sa tim, nego taj ko te zove koristi neke jeftine provajdere, koji idu preko VOIP-a do BiH, a onda preko lokalne BiH centrale tog provajdera. Neka probaju zvati direktno preko T-Coma pa neće biti problema, osim po njihovom novčaniku.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemoguce. Osobe koje su me zvale do sada iz Nor zvale i sada i ne mogu dobiti. Zvali me jucer iz USA i isti prob. Ko zna ko je jos zvao.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma i kad bi je djaba dali, ja sam odlucio da to odjavim u martu kad mi istice ugovor od 2god, i prijavim samo ADSL :) na satelitu uz card sharing imam kanala ne znam kud cu s njima, i to u HD-u, dok ovi za par HD kanala hoce dodatni kes :evil:
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    to je ilegalno :D
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma


    Da to ne bude u septembru ove godine :D Nadao sam se da će biti u martu, da odjavim telemach, šteta.
     
  17. Ziks

    Ziks Aktivista

    Zar postoji razlog da se Telemach zamjeni BHtelecomom ?
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima li ko rješenje za ovaj problem.

    Dobio sam na poklon fiksni telefon (bežicni) Panasonic, kada spojim na liniju ne mogu da uspostavim pozive! tacnije zovni i krene poziv npr telefon odbrojava poziv a na mobitelu ne prikazuje nista kao da nisam dobio poziv sa kucnog telefona!

    A cim vratim stari fiksni telefon obicni nemam tih problema!

    Ja budala nazva 1444 medutim lik mrtvo hladno cim sam rekao da fiksni telefon nisam uzeo kod njih to i bi :D

    Dodje mi da odjavim sve ovo od fiksnog telefona do moje tv net i predjem na alternativne mreže ..
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    99% je do naseg Telekoma jer kao sto kolega kaze ne radi se o jednom stranom provajderu i jednoj drzavi.
     
  20. JaLa

    JaLa Komšija

    Je li moze iko odg. da ih ne zovem, ne mogu da se natezem ?