BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zašto, o zašto ovaj paket 2G nije flat :( To bi mi bilo idealno.

    Nadam se da će smanjiti cijenu MojaTV Full, pa da se to može priključiti :)
     
  2. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Promjenom brzine mijenja se i fer osnova na flat paketima: :mrgreen:

    netFlat 5: ~790 GB
    netFlat 10: ~1580 GB
    netFlat 15: ~2370 GB
     
  3. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ne svidja mi se bas ovo u vezi uploada.

    I dalje se dvoumim dal da predjem na Telemach trio paket :\
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Hoće li meni biti neka nova sad osnova ili meni i dalje ostaje na "fer" osnovi ?
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Vidimo šta bude kada bude sve oficijelno.

    Ali ovo što je navedeno od cijena sa malo boljim uplodom mogli bi biti konkurencija makar za koju marku dolje,ako ništa da se može pretplatiti na MojaWebTV. :)
     
  6. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Ostaje i tebi na fer osnovi.

    @sumeir: Naravno, zvanične informacije se mogu razlikovati od ovih (mada za brzine neće 100%, to je provjerena informacija i to je već odlučeno).
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Super,mogu pičit' kol'ko mi volja :)
     
  8. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    I mislim da će biti promjena u cijenama Moja TV paketa, dakle ne ostaje to ovako kako je sad.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kao da si do sada uspjevao prekoraciti fer osnovu... :)
     
  10. zdici

    zdici Aktivista

    a kakvo je ovo naplacivanje za modem sa wirelessom ko ima njihov..ja sam njihov korisnik vec dugo i imam njihov wireless modem nije valjda da ce mi sad i za njeg naplacivati mjesecno 1 KM
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma gladne mu oci samo :lol: :smt005 btw, upload ne moze vise ljudi, i s tim se moramo pomiriti :) tako je, kako je. ali ovo sve ako je istinito, izgleda da je telecomu neko bacio sihire, s obzirom na dosadasnja povecanja brzina (ili smanjenja cijena) i ovo sad povecanje. dok ne bude sve na bhtelecom.ba, ja u ovo necu povjerovati :)
     
  12. Majesco

    Majesco Aktivista

  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Oglas :

    Mijenjam svoj upload od 1.27Mbps za download od 5Mbps :mrgreen:
    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Znaci nista od snizenja cijene MojaTV full?
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa cekaj, zar razdvajanje MojaTV Full na ADSL NetFlat + MojaTV Phone ne znaci snizenje cijene? :)

    MojaTV Full kosta 55KM+PDV (64,35KM)
    MojaTV Phone kosta 25KM+PDV (29,25KM)
    NetFlat 4 kosta 25KM+PDV (29,25KM) i taj paket valjda prelazi u NetFlat 10

    to znaci da ces razdvajanjem MojaTV Full na MojaTV Phone + Net Flat 10 placati 29,25 x 2= 58,5KM, a inace bih placao onih gore 64,35KM sa netom od 5Mbps :) kud ces bolje povecanje? sa 5Mbps na 10Mbps, za 5 markica manje :smt003
    gledajuci tu logiku, morali bi pojeftiniti MojaTV pakete koji imaju net, da ne bi raja masovno pocela to razdvajati.....
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sacekaj malo, ljudi iz staba na predhodnoj strani kazu da bi trebalo biti promijena u cijenama. :D Sve ovo jos nista nije oficijelno.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja sam ovo uradio polovinom decembra
    dosao mi je racun za decembar ali je i dalje racun za moja tv full,ocekujem slijedeci racun da dodje razdvojeno
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo sto mojaTV Phone + net odvojeno nema onih 10km telefona prema mobitelima.
     
  19. zdici

    zdici Aktivista

    imal tko odgovor za onu 1 KM mjesecno tko je uzeo wireless modem/router ?? je li to pravilo za NOVE korisnike vazi..ili za sve stare i nove..jer ako bude tako 1 KM vrlo rado cu im vratit njihov stari krs Paradigm koji mi skuplja prasinu u ormaru jer koristim svoj modem TP Link koji je puno bolji
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa trebaš tri godine biti korisnik da bi dao vrijednost najjeftinijeg novog wireless routera, tako da ko nema već, njemu je svejedno još ta jedna marka.