Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    hahahahaha jedan od najjacih sto sam vidio dosad :D hhahahaha
     
  3. zalizani

    zalizani Aktivista

    kako je samo organizovan ovaj bajker. nece da skace jer nema u sta da puca, a tek odusevljenje tima kad je pogodio heli... neprocjenjivo.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. xman

    xman Komšija

    Attack helikopter je pretjerano ranjiv,to je moj konacan odgovor :D Sjecam se prije Iglom nisi mogo napraviti kill cijelu partiju da pokusavas,sad dvojica nek je imaju jedan ce redovno da skida helije sa njom. Smijesno.
     
  5. xman

    xman Komšija

    Partija,3000 ticketa,lik se zakljucao sam u squadu,u heliju,iznad US baze i CIJELO vrijeme sa prebacuje sa pilota na gunnera i gadja sa TV :lol: Ne mogu da vjerujem da je DICE dopustio opciju da attcak helikopter moze cijelu patriju biti u rukama samo jednog retarda.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sto ga nisi ram sa jetom? :?
     
  7. xman

    xman Komšija

    Ne cini drugima sto ne zelis sebi,valjda :D Al ono je zaista bilo glupo za posmatrati. Nije mozda ok sa moje strane da komentarisem sta je zabavno a sta ne,ali 3000 ticketa raditi ono sto je on je retardirano.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja se nikad ne kljucam sam u squad. A i da se pravim seronja kao taj sto je, nebi zamjerio drugima da me opale sa jetom. Da sam ja tu bio, on se naletio nebi. :D

    A protiv kakve ste to vi ekipe igrali pa da ga niko od protivnika nije skinuo u 3000 tiketa periodu? To bilo neko amatersko vece izgleda. :D
     
  9. xman

    xman Komšija

    Par puta su ga oborili kolko sam vidio,ali kad uzmes u obzir da je bogu iza nogu i da dere iskljucivo sa TV nije ni cudo sto je tako. A ocito je dobar sa TV jer ja sam 3 puta vidio kako skida protivnicke helije kad mu se pokusaju pribliziti.
    Najzanimljivija stvar u cijeloj partiji je ta sto je bilo momenata da smo mi znali drzati skoro sve zastavice(firestorm mapa) isto kao i oni ali samo je A objektiva bila ta koja cini mi se cijelu partiju nije bila nicija i tu se borba vodila :lol: Na kraju su poceli kometari u chatu will the battle for A ever end i slicno,a rokanje je bili inteziteta over 9000,nesto kao borba kod Helmove klisure u Gospodaru prstenova :D
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hajde barem je partija bila dobra. :)

    A takvi degeni sto se zastekaju u heli, bez obzira koliko dobri bili, zasluzuju da ih se ram koji put, jer onda prestanu sigurno. :)
     
  11. xman

    xman Komšija

    Maloprije sam letio sa megaludim pilotom,i ja cesto letim par metara tacno iznad kupole tenka i kuliram tako dok ga gunner ne skine a ova budala ide malo iza na visini od 5-6 metara i rokamo ga a lik prati da li tenk okrece lijevo ili desno kupolu da nas skine i naginje se kontra,skinemo ga i ide sledeci tenk :lol: Kako sam volio da je forzamilan bio u protivnickom timu da ga na taj nacin jednom,onako sa ceifom, ubijem :mrgreen:
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ona drva na End Game su jaca od betona. Malo kvrcnes u jedno i helic se raspadne u 1000 dijelova. :smt005
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jeli u bf3 moguće "prebaciti" sa svog origina komplet sve na tuđi origin account i da taj koristi to sve pod svojim accountom? kakve su opcije zapravo moguće?
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cisto sumnjam da je bilo sta od toga moguce. Jedino je moguce ustupanje kompletnog accounta.
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovo je tacno. Sve igre koje imas na svom origin accountu su vezane samo za taj account, i ne mogu se prenositi na drugi account. Isto tako je i sa Steamom.
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    da li to znači da mi niko ne može prodati, recimo premium bf3, da ga ja koristim na svom origin accountu, pod svojim imenom i nickom?
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mozda postoji nacin da napravis novi mail i njega vezes za Origin, onda prodas sve sa mailom a taj koji kupi accaunt kasnije neka mijenja mail i pass ako hoce.
     
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja bih htio da uzmem, jer je sada bf3 jeftin pravo, a kako vidim bf4 je još nesređen i skup.

    zato me zanima ako bude neko prodavao ko ima bf3 premium na svom originu kako bih ja to mogao "prebaciti" na svoj origin account.
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jel imas osnovnu verziju BF3?