Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    Za one koji nisu upratili, Panasonic je potvrdio da prestaje sa proizvodnjom plasma TV modela :s
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Da sam dobio letak tako bi i uradio... ;)
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdrav!

    Da li neko ima iskustva sa doticnim:

    http://www.komplett.se/k/ki.aspx?sku=777082

    Sad mu je cijena spustena sa 1300 Eura na 900 Eura, a ja imam u planu zamjenu postojeceg TV-a za nesto novije, da li bi se isplatilo ici na ovo?

    Trenutno imam Philips 42" LED Smart-TV 42PFL4047T

    Hvala.
     
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja sam uzeo danas novi lcd, ipak sam odustao od 3D-a jer jaci TV kanali gase svoj 3D program i cak proizvodnja 3D filmova je u padu. (Iako sam se dosta zagrijao za 3D i cvike :D )

    Od danas sam opet na "Telefunkenu" LED Full HD 50 incha smart koji manje više ima i viška stvari.
    Ja sam zadovoljan platio sam ga 1250km neobicno je malo se prilagoditi na velicinu ekrana ali ok je.

    Tople preporuke za "obicne" korisnike koje ne traže dlaku u jajetu a 50 incha uzet za ovaj novac je teško naci.
    Nadam se da ce mojaTV ponuda uskorije vrijeme dati više za izbor HD kanala jer na obicnim kanalima je patnja :D
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Za 50" to extra cijena
     
  6. nenolik

    nenolik Novi član

  7. neurofunk

    neurofunk Novi član

    Najbolji LED do 500-600 KM ?
     
  8. nenolik

    nenolik Novi član

  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Preporuka za LED Full HD TV do 800KM?

    Gledao sam Samsung UE 32F5300 pa ako ima neka preporuka za neki drugi model?
     
  10. nenolik

    nenolik Novi član

    Pored tog modela imas izbor

    32PFL5008 3d smart led FH model za 799KM
    32W650 SONY smart FH za 849KM
    32LN575S LG smart FH model za 699KM

    pored navedenih imas mnogo modela bez smart opcije sa dosta povljnijom cijenom 32¨ panasonic FH led 619KM LG 599 itd...
     
  11. ---

    --- Aktivista

    Trebam preporuku za 39"-42" LED Smart TV (preferiram Samsung); ima li ista da valja do 1200KM?
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  13. kvaju

    kvaju Komšija

  14. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Do 1000KM, kakav se moze LED uzeti? Da bude FULL HD-42 incha ili veci...
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Od Samsunga 42F5000 ili LG 42LN575S, s tim da je ovaj drugi smart.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

  18. ZiZi the strasni

    ZiZi the strasni Novi član

    Moze li neka jaka preporuka za best bay trenutno TV 46" 47" 50" do cca 1.500KM sa SMART i 3D (passive) funkcijama...Hvala puno
     
  19. DSA

    DSA Aktivista

  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    imam lcd od phillipsa 4000series, uglavnom je neki od 42 incha

    problem je sad sto tv nece ni jedan usb da prepozna, prije samo ustekam odmah ucita slike, videoe, sad nista ne pokazuje, kao da usb nisam ni prikopcao, kontao sam da je do usb.a ali nije, nece ni kod telefona, jednostavno kao da je usb port crkao, mada ne vjerujem u to, jer ovo sam par puta koristio nemoguce da nakon par koristenja crkne tek tako usb port

    zna li ko rjesenje