Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma ništa civilizovanim putem. To sam već pokušao preko eBay poruka, a ako se lik pravi mangup, otvorim Case na Paypalu i odmah idem na Escalate to a claim da Paypal odluči. Rok je 45 dana od dana plaćanja.
     
  2. kAcA

    kAcA Aktivista

    Nazalost ne mogu pokrenuti na PayPalu jer govori da sam vec pokrenuo na Ebayu... I ne dozvoljava nikako. Kontaktirao sam im podrsku prvo, prije nego sto ulozim zalbu na odluku pa da vidim sta ce reci
     
  3. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ljudi, jel iko ikad uzimao sa Pandawilla? Iskustva? Pouzdanost? U njihovom Happy Houru ima jako zanimljivih stvarčica....
     
  4. Riddick

    Riddick Aktivista

    Da li jos neko narucuje sa game.uk ? Narucio sam igru prije 16 dana i isti dan je poslana ali je jos nisam dobio, a inace je dobijem za 5-8 dana :?
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Drugari, velika rasprodaja na JDSPORTS.co.uk
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pa decembarske predpraznicne narudzbe nikad nece biti dostavljene brzo kao inace, uvijek bilo, uvijek ce biti.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Raja zanima me bili platio ista vise od pdv-a i carine na paket sa computer universe-a, u pitanju je maticna ploca, dhl standard shipping.
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    Standardno 28.7% poreza, 10KM carinski pregled i eventualno jos par markica, to je to.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jesi li ti narucivao ili?

    Pitam jer citam da dhl sebi uzima 50KM, dafug?
     
  10. heroic

    heroic Komšija

    Nisam, ali sam prilicno siguran da taj DHL standard shipping samo dostavi nasoj posti pa ti oni uzmu tih 10+par markica + carina uzme poreze, a tih 50KM ili koliko vec ti valjda naplate odma kad narucujes kao shipping?
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hmmm, moze biti, 26 eura je shipping.

    Cini se da cu morati narucivati s vana, nema 2011 ploce u srbiji ni za lijeka.
     
  12. heroic

    heroic Komšija

    Ima kod nas, samo nema Rampage.
     
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sto je najgore kupio sam rampage iv extreme i bingo falicna ploca, sad nemam nista, vratiti ce mi pare za nju, procesor kupio, ram narucio, ploce nigdje.
     
  14. heroic

    heroic Komšija

    Imas u Imtecu, ali obicne modele asus X79.
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da ima barem x79 deluxe, ali ovako tanko, tanko.
     
  16. heroic

    heroic Komšija

  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Treba mi najnovija verzija deluxe ploce, sa golden hladnjacima, ovo je starija.
     
  18. heroic

    heroic Komšija

  19. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ima u computer universe.
     
  20. heroic

    heroic Komšija

    Evo vidim sad. Ja tek otkrio da ovo postoji... :(

    Pa ovo cudo ima bruku SATA portova :shock: