Preporuke za kuciste

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by RaP, Nov 19, 2009.

  1. heroic

    heroic Komšija

    Ne znam koja je suprotna rijec od prerastao, uglavnom sad mi treba vise PC-a, a velicinom sto manje. Odlucio sam se ipak za MyCloud, da mi NAS ne ovisi od PC-a. Ovo ostalo cu nabaviti u narednih 15 dana, pa napravim par slika :D
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    [​IMG]

    Doletilo :D stavim slike veceras kad raspakujem :D
     
  3. Venom

    Venom Aktivista

    Moze li se znati odakle to dolijece? :)
    Posto ja odavno sebi trazim neko mini itx kuciste, al je ponuda kod nas tanka.
     
  4. heroic

    heroic Komšija

    Iz USA, ali nece te izaci jeftino. Ja sam platio $144 ($60 kuciste, $84 express dostava) plus cekam sad carinu da platim.

    Sad ce me neko ovdje banovati jer sam lud, ali sta cu, svidja mi se :mrgreen:
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Skuplja pita od tepsije :D
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    I ja cu uskoro kuciste s vana narucivat, samo sto je kod mene puno veci paket. :D
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fino izgleda, ali je ogroman propust što nema filtera.
     
  8. heroic

    heroic Komšija

    Ma navikao sam bez filtera, ni HAF ni Cosmos nisu imali. Nece nesto posebno biti unutra, 2 SSD-a i Xeon E3, znaci bez ventova osim CPU i PSU.
     
  9. drNesh

    drNesh Novi član

    Evo slika mog mrtvog kineza, Lian Li, modovano sta je se moglo modovati.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ja ove slike uopste ne vidim, jedna slika 4x4 omjer za moj monitor...
     
  11. drNesh

    drNesh Novi član

    Jbg ja sam samo postavio sa linkom. Scroll i tockic ce ti smanjiti rez pa ces vidjeti.
     
  12. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da, zaboravio sam :wink:

    Soba je "perverzija" , a jos sa racunarom-super :wink:
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    I kod mene mali update sa kucistem, manjka prostora pa smo Haf 932 zamjenili za Fractal Design Define R4, pristojno kuciste sa prostorom, gdje ima mjesta i za kablove od non modular napojne!
    [​IMG][​IMG]
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    pravo fino si upakovao ovo,svaka cast
     
  15. efo

    efo Komšija

    Evo da i ja ubacim svog True Kinezera (konfa iz potpisa) :D

    [wrapimg=]https://dl-web.dropbox.com/get/Camera%20Uploads/2014-04-08%2016.46.22.jpg?_subject_uid=98191807&w=AAC4IVlp2IGvvT0_yeuleLwI-A_ToIcb9CweJOUPJxmung[/wrapimg]
    [wrapimg=]https://dl-web.dropbox.com/get/Camera%20Uploads/2014-04-08%2016.46.33.jpg?_subject_uid=98191807&w=AADDluAmnHoGyVHAnsssMeILobswVTfo8krwORHPbQ8bNA[/wrapimg]
    [wrapimg=]https://dl-web.dropbox.com/get/Camera%20Uploads/2014-04-08%2016.46.42.jpg?_subject_uid=98191807&w=AAAVFQEKjtmwg1OJX_FnjDTxqFjcnknBUjy9DJvbvdpuCA[/wrapimg]
     
  16. GV

    GV Komšija

    Ne lažite, prvo iskopčate sve kablove, usišete prašinu i onda fotkate, priznajte... Ovako izgleda jedno normalno kućište!

    [​IMG]
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Usisam kad pocnu iskakati BSODi :mrgreen:
     
  18. GV

    GV Komšija

    Priznajte da je ovo samo za pokazivanje komšijama, sigurno imate neki prašnjavi za svakodnevni rad, gdje su kablovi straga? Jel' i tu ima neki kabl menadžemt, nevidljivi šta li?

    Real life
    [​IMG]
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    potpisujem
     
  20. drNesh

    drNesh Novi član

    Normalno izgleda, ali ovde ima dosta nenormalnih kucista. Moze samo da bude prasine, tih kablina i nereda nema tj samo se djelomicno vide.