TITANFALL

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima li jos sta da se moze iskljuciti i smanjiti, jer fakat ovo nikad nisam dozivio, svasta

    govno pa govno, ide ovo na uninstall


    haj svarim prvu rundu nekako vidim 50 killova covjece ja sve pobi, kontam kako pro odjednom kad se sjetih da botovi igraju a jbt
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Izvinjavam se, sa ove stranice se ne moze kupiti, digitalna verzija igara mogu kupiti samo stanovnici Njemacke.

    Evo nasao sam drugog prodavaca za isti novac (+3% za placanje karticom, nema provizije za PayPal)

    http://www.gamesrocket.com/download/Titanfall.html

    Ja sam vec kupio i uredno dobio kljuc u roku od minut. Kljuc je Origin EU.
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  6. anselmo

    anselmo Novi član

    odlican mp.ide sve glat na high-very high.stvarno nikakvih problema.cekam u lobby oko minut-dva,nista strasno.oni botovi mi ne smetaju,kome smetaju lagano ih moze ignorisati.brzo i zabavno,pravi odmor od bf peglanja po serverima.ko puca neka me doda-hactivist.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja mozda uzmem ako naleti sta jeftino, nadam se nekom Origin summer sale-u. Igrao sam jos malo, bude zanimljivije kad se otkljuca novih stvari.
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    igra jeste zabavna ako se nadje po lijepoj cijeni i ja cu vjerovatno kupiti, to samo ako prodje dobro ovaj patch sto najavljuju, ne da mi se igrati sa uzasnim i frustrirajucim lagom , valjda ce je optimizirati, jer ne radi za sve kako treba, a imam pc i vise nego dobar za ovaku igru
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesil probao ugasiti vsync ?
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i u igri i u nvidia control panelu
     
  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Patch je vec izasao i dosta je poboljsao graficki lag koji je bio vidljiv zbog VSYNC opcije.

    Predlazem sljedece za korisnike NVIDIA grafika, u igri ugasiti VSYNC - Double Buffered i VSYNC opcenito. Izaci iz igre i u NVIDIA Control Panelu forsirano ukljuciti VSYNC + Tripple Buffer.
    Pokrenuti igru i probati. Ako se i dalje pojavljuje blazi lag, u control panelu ugasiti forsirani "Tripple Buffer".
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Gdje se moze vidjeti populacija igre, koliko ima online igraca ?

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Citav dan igru skidam, ne znam sto ovo nisu kompresovali malo...

    Enivej, ako neko igra, ostavite nickove :)
     
  14. anselmo

    anselmo Novi član

    hactivist dodaj me pa da rokamo.brate ima na mexico originu oko petobanke izadje.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dodao sam te. Igrao sam malo i sa ovim burn cards postane dosta zanimljivije.

    Najavljen 8v8 mod bez titana i AI, fak jea.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hahahahaha na zadnji komentar. :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Taj mod cu jedino i igrati :D Titani nisu losi, ali AI je smor, a gameplay je dobar tako da ce deathmatch biti fun.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Novi mod koji dolazi bez titana ukljucuje 16 igraca.. 8v8.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dosao je taj mod neki dan. To jedino i igram. Parkour je najbitniji, ako si statican, nema od tebe nista.