TITANFALL

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sto ti je krivo ako je igra smece. :D
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni nije, ja sam se super zabavio sa betom i na X360, ali kad god otvorim ovaj dio foruma samo čitam kako su BF4 i TF sranja. Strašno na šta je spao nekad najbolji forum...
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Pa prvo je sra nje velicina igre, pa tek onda plus dlc
    Ja kad sam igrao nedavnokad je bilo free imao lose perfomanse, a igra graficki prosjek izgleda
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisu ih ni popravili, ja moram igrati na manjoj rezoluciji, sve iskljuciti i na low staviti, a kao sto kazes, igra prosjecno izgleda u najboljem slucaju. PC im ocito nije bio u prvom planu, a ni u drugom :D Da jeste, ne bi smart pistol postojao, to je napravljeno za ove sto ne mogu na konzoli pogoditi nista ni sa auto-aimom :D Da nema tog pistola, i da nema miniona, a da ubace vise oruzja i prosire card sistem, igra bi bila odlicna.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam probao Titanfall, ne bih rekao da je igra smece, ali bilo mi je zanimljivo prvih sat-dva, poslije vise ni upalio nisam.

    Performanse su bile fantasticne, u rangu sa Mantle igrama, nesto najfluidnije sto sam ikada igrao.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Čak i da sve valja, uvijek će biti ljudi koji će se žaliti npr. na veličinu instalacije (koja je svakako približna novim AAA multiplat naslovima). Nakon nekoliko inicijalnih patcheva, performanse su odlične.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Moni su botovi totalno out of place. Neko kaze da su za farmanje titana kao kripovi u mobama sto nije tacno jer kripovi barem imaju neki cilj i ne stoje kao panjevi. Baš neki dan gledam 4 bota stoje iza jednog objekta.. ni da se pomjere.

    NEdavno sma igrao malo i nisu performanse lose kao na startu ali je FPS i dalje nestabilan. Bez obzira na postavke mada ne treba mnogo ocekivati od enginea starog deceniju.

    Više mi se dopala nego prvi put jer dobro radi onaj dio sto je najvise i forsirala.. free fluidno kretanje bilo po horizontali ili vertikali. Ali botovi, aimbot, mali broj igraca, male mape su stvari koje mene isfuraju.

    Dobar je ovo IP i dobar koncept. Samo da ga odrade kako treba i ovo moze biti dobra ESL igra. Ali je teško vjerovati u to jer se ja ne sjecam EA igre koja je finalizirana kako valja.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Source engine tako da su performanse odlicne, ali takodje igra ne izgleda nista posebno, ja sam uzeo na amazonu za 10 $ nekad bila akcija.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vidim da neko napisa da ce 2ca izaci i na PS4... Nesto me u opste ne privlaci 6v6, plus botovi, plus smart oruzja, plus cloaks. Ako bude izmjena derasticnih, i povecanja broja igraca, onda bi moglo biti interesantno.
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    62,8 gb kompletan Titanfall, nevjerovatno
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma audio je 80%. Ne znam kakva je ovo praksa da se ne kompresuju igre, pogotovo sad kad je vecina igara portana sa PS4/X1. Ovi sto torrente pakuju smanje igru troduplo bez ikakvih gubitaka.
     
  12. RaP

    RaP Komšija

    Da znam da je do audio fajlova, a razlog je samo ljenost develoera nema druge isprike, samo da ne predje u praksu ovo onda bi BF bio jedno 150+ giga