TITANFALL

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima li botova ? Ako ne onda bih mogao razmisliti o kupovini.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema, 8v8, samo ljudi. Nisam ni ja puno igrao zbog ispita, ali mi se svidja. Ljudi su govorili da ce biti puno campanja, ali ja to jos nisam vidio. Moras se kretati stalno, a i generalno top igraci su oni koji znaju sva parkour mjesta, ne mozes uhvatiti u nisan. Neki mix izmedju starih arena shootera i modernog FPS-a.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako se nema sta igrati od FPS-a morat cu pazariti ako naleti jeftino. Botove ne podnosim ali bi zbog tog moda mogao probati.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobra je igra, ali smart pistol je najveci bullshit weapon koji sam vidio u gamingu. Pogotovo amped verzija.
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  7. anel007

    anel007 Komšija

    nakuc'o sam do lvl 20 dok sam danas s jaranom igrao, poceli poslije radnog oko 5 - 5:30 pa do jedno 9 stali nismo, mogu samo reci da je puno bolje od onog cuda sto se u beti moglo probati :lol: :lol:
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Šta ovo znači ? Da je igra free ?
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne, DLC-ovi:

    Season Pass Includes:

    DLC Pack 1: Expedition
    Featuring three all-new maps: Swamplands, Runoff and Wargames, set on new worlds across the Frontier.

    DLC Pack 2: Frontier's Edge
    Featuring three all-new maps: Dig Site, Export and Haven, on the far reaches of the Frontier.

    DLC Pack 3: IMC Rising
    Featuring three all-new maps: Zone 18, Backwater and Sandtrap, on decommissioned bases and hidden colonies throughout the Frontier.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odlicno, mogao bi i probati opet. Igra je dobra, samo joj fkt fali contenta. Imas po jedno oruzje svakog tipa. Jest da je u BF dosta pusaka slicno, opet je lijepo imati izbora.
     
  12. aeRo

    aeRo Komšija

    Season je free samo povodom rodjendana, ugrabite dok mozete. Vise nego se isplati kupiti sada complete igru.
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    igra tmece, smart pistol ubio igru namrtvo
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislio sam probati ponovo, i onda se sjetim da sam prestao zbog smart pistola :D Koji debil moras biti da stavis onakvo oruzje u igru.
     
  15. RaP

    RaP Komšija

    na 56 gb dodati jos koju gigu ovih ekspanzija, stavarno van svake pameti
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja sam uzeo ovaj djabni, nek stoji :D mozda nekad se i uzme, sad mi se trenutno i ne igra bas,ali kud svi tu i mali mujo. Tako bi i ja.
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Rapi haj yzmi meni season dok djabni
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Titanfall 2 je zvanično potvrdjen i ako je najavljen još u martu prošle godine. PS4, XBONE i PC. Valjda nauce nešto od ovog Titafaila pa izbace botove i aimbot.
     
  19. RaP

    RaP Komšija

    Tako je to su ubacili da skill gap bude manji i ujedno krivci sto je igra smece.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Apsolvirali smo odavno da je igra smeće, glupo je to stavljati u svakom postu.

    Nego gdje je sada TF najjeftiji za uzeti, propustih onu akciju od 5€ i sad mi krivo.