TITANFALL

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 10, 2013.

  1. RaP

    RaP Komšija

    Pa vidi imam je u my games, nidje veze nisam dobio e-mail nikakav 12gb :shock: sto uvjek mislim da ce demo biti oko 6-7 gb
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Valja testirat dan i obriaat hahahah dolazi second assault
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne bih je ni ja vidio da nisam vidio taj tweet :D Ko zna kad sam dobio, i ja sve mail provjeravao...
     
  4. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ili se meni cini ili je dosta uraden PORT sa konzola?

    odigrao malo, jos ne mogu misljenje da iznesem



    (valja malo veceras zaglaviti i igrati)
     
  5. RaP

    RaP Komšija

    Kretanje u igre je za 10, sam sebi kreiras putanju nema prepreka, od zida do zida i kroz prozor
    Iznenadjem sam da je potreban skoro pa isti skill kada se nadjes u titanu, nevjerovatno ponajprije zato sto su ubacili dash movment ili kao u UT serijalu dodge, stvarno dobro implementirano.

    Ovaj auto lock on shit pistol je stvarno pretjeran pa vec sada ga 99% igraca koristi nevjerovanto over powered ponajprije sto hvata lok u kretanju ovo moraju obavezno promjenut.

    Igra se cini puno vecom zbog botova koji i jesu pravi botovi kada je u pitanju AI, ali to je i bio cilj da se raja ne uvjredi :)

    Grafika je odlicna s obzirom da je u pitanju Source engine, modeli odlicni, teksture onako neke dobre neke su mogle biti i bolje ali imajuci na umu brzinu igre slabo se moze i primjetiti kvalitet tekstura

    Ali pitanje je sada vrjedili 60€, mislim da su mogli olabaviti cijenu manje puno manje.

    Behind the scene

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Probo 15min igrao i izasao, ide uninstal. Ako je ovo the next big thing na šta je gaming scena spala...


    [​IMG]
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam ni ja puno duze igrao :D A definitivno nije vrijedna pune cijene...
     
  8. dag_sa

    dag_sa Novi član

    Ima li jos ko da mu slika zatreperi, nesto slicno screen tearingu, pogotovo u prelazima iz prostorija na otvoreno i obrnuto. FPS stoji zakucan na 60. Sve na high. A ako ugasim v-sync onda jos gore. 1680x1050 rezolucija.

    Nego moze li se ovdije izabrati s kim hocu da igram? Inace meni ovo vec dosadilo. Kratke partije prolete u sekundi. Taman se zaigram, kad gotovo, haj ponovo! Jedino onaj last titan standing i nekako moze proci.
    Botovi su maloumni, sve po dva-tri u grupi, easy pickings. Grunf ili kako se vec zove gleda u mene dvije sekunde i tek onda pocne pucati i treba mu jos sekunda da me ubije, a trznes ga glavom on padne mrtav.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bluray na obje konzole, pa im mrsko kompresovat izgleda :) Ako postane trend, bice veselo.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako kvalitet opravdava - neka bude i duplo. Al ovo je 'stari' Source engine, jedino moze bit da su im texture visoke reze zauzele prostor + poneki 1080p video materijal, nema sta drugo.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nekompresovani 7.1 zvuk isto traži gomilu prostora. Može i to biti.
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    Neopravdano zauzima taj prostor vecina tekstura nije bas hi res a vecina mapa je napravljena od modularnih modela.
    Stvarno neznam sta uzima toliko prostora a jos nema ni SP kampanju.
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ima li kakvog hajra od mexica :D
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Opet preskupo za ono sto nude, igra je i vise nego zabavna barem za mene, ovo sto je vedo postavio je odicno ali nista drugacije nego sto svi modeleri prolaze kada kreiraju nesto, gledanje referenci, crtanje ili kupovina malih modela igracaka, posjeta muzeju ako je u pitanju real life model itd.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ima li jos ove bete, je li igrivo? kad sam procitao za pistolj i aim, bas mi ubilo zelju za igranjem
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Zavrsena je beta
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Završena Beta prije 8 dana. Jako zabavno, ali ne za 60€. :lol:
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Eto prodaje zoi za 33 eura